Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Dizisi Yeni Sezonda Neler Olacak ?

2
264

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu yeni sezonda neler olacak, emirin yolu dizisi yeni sezonda ne olacak, emirin yolu dizisi yeni sezon, emirin yolu dizisi yeni sezon hakkında bilgiler, emirin yolu dizisi hazal kaya feriha diziden ayrıldı mı,

Adını Feriha Koydum dizisi aslında finali yapmıştı ancak, son andan alınan bir karar ile diziden Hazal Kaya nın ayrılmasının ardından Emirin yolu olarak devam edeceği açıklandı, peki Adını Feriha Koydum Emirin Yolu dizisinde yeni sezonda neler olacak, Emir in karşısına kimler çıkacak emir ferihasız ne yapacak ? bu soruların cevapları kısa zaman içinde cevap bulacak ancak ben öncelikle bu konuda sizlerin, hayal dünyası çok geniş olan siz değerli ziyaretçilerimizin fikirlerini almak istiyorum.

Yeni sezonda Emir Feriha sız ne yapacak ? Sizce Ne yapmalı Buraya tıklayıp düşüncelerinizi yazın.

Adını feriha koydum emirin yolu dizisinde yeni sezon hakkında hiçbirimiz bilgiye sahip değiliz, dizinin başrol oyuncusun Çağatay ulusoy un bu konuda yaptığı bazı açıklamalar var şimdi dilerseniz onlara bakalım, çağatay ulusoy yeni sezon hakkında nasıl ipuçları vermiş..

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu

İşte Çağatay ulusoyun Adını Feriha Koydum Emirin Yolu dizisi hakkında verdiği röportajın bir kısmı.

Emir, Feriha’ya duyduğu aşkla sevildi. Feriha’nın tüm yalanlarına rağmen onun için mücadele etti. Şimdi Feriha yok. Bundan sonra ne olacak?
Emir, Feriha’nın ölümünün ardından zor günler geçirecek. Diziye Beril Kayar, Zeynep Çamcı gibi yeni arkadaşlarımız dahil oldu. Türkiye’de ilk defa bir şey deneniyor. Dizilerin finallerinde ya mutlu son olur ya da ölümler… Biz karısını kaybetmiş bir adamın hayatının devamını anlatacağız. Dizinin adı ‘Adını Feriha koydum-Emir’in Yolu’ oldu. Şimdi Emir, tamamen ölümden korkmayan, kafasına ne eserse onu yapan bir adam. Üzerine hiçbir sorumluluk almıyor. Hayattan bir beklentisi yok. Oturduğu semti bile değiştiriyor. Feriha ölürken Emir’i de alıp gitmiş. Emir’in bedeni var ama ruhu yok. Bu sezon ölümsüz aşk vaat ediyoruz. Başka bir karakterle beraber olsa da Emir’in Feriha’ya ölümsüz aşkı bitmez. Feriha’yı unutmak istemiyor.

Hayranların soruyor. Hazal diziden ayrıldıktan sonra sen neden devam ettin?
Bilmiyorum. Belki böylesi daha iyidir. Emir’le Feriha’nın hikâyesi bitti ama Emir’in anlatacakları var. Ben senaryoyu okuyunca çok yükseldim. Bu defa hem sert hem de farklı bir karakter oynayacağım. Zaten farklı bir şey oynamak istiyordum. Devam edilecek kararı alındıktan sonra da neler yapılabilir diye konuşuldu. Şimdi bambaşka bir Emir olacağım. Benim için keyifli oldu. O nedenle bir an önce dizinin başlasın istiyorum.

Hazal Kaya’ya projeyi bırakıp gittiği için dargın mısın?
Hazal’ı çok seviyorum. Çok güzel bir projeye dahil oldu. Eminim yeni dizisinde de Hazal çok başarılı olacak.

Feriha yok, adını Feriha koyan Zehra yok, ağabey Mehmet yok, kötü kadın Hande yok. Sadece senin oynadığın karakterin üzerine yeni bir dizi kuruluyor. Çok büyük bir risk almıyor musun?
Sette başrolüm, herkes “Hadi oğlum, bu sene çok güzel olacak” diyor. Öyle bir baskı içindeyim ki, anlatamam. Bunu çok düşünmek istemiyorum. Çok iyi olacak mantığıyla da gitmiyorum. Elimden geleni yapıyorum, inşallah iyi olur. Çünkü kötü olursa ben yıkılırım. Herkes bana güvendi. Ama dizi izleyicileri çok merak ediyor. İzleneceğini düşünüyorum.

Peki, sen de Emir gibi aşkının peşinden koşacak biri misin?
Halledilebilecek olaylar olduktan sonra peşinden koşarım. Açıkçası böyle bir şey başıma gelmedi ve gelmesin de… Ben hiç âşık olmadım. Hayatıma insanlar giriyor, uzun süreli birlikteliklerim oluyor. Hatta iki yıl beraber olduğum insan da oldu. Peki, asıl aşk o yaşadığım şey mi? O alışkanlıklar, o kopamama halinin adı mı aşk yoksa aşk başka bir şey mi onu bilmiyorum. Aşk ne demek Oya?

Ceyda Ateş, diziden ayrılıp ‘Evlerden Biri’ne geçti. Onu nasıl buldun?
Hande sert ve kötü kadın olduğu için ona “Senden masum kız olmaz” diyorduk. Ama çok güzel masum kız oldu. İnşallah daha iyi devam eder.

Önceki MakaleEnrique Iglesias istanbul konseri bilet fiyatları 24 ekim 2012
Sonraki MakaleÜniversite Harç Paraları Kaldırıldı, İkinci Öğretim Harçları da kalktı mı

2 Yorum Yapıldı

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz