Aile Nüfus Kayıt Örneği Nereden Alınır ?

4
243

Aile nüfus kayıt örneği nereden alınır, nasıl alınır, aile nüfus kaydı örneği internetten alınırmı, muhtar verirmi, nereden almak gerekir,

Aile nüfus kayıt örneği nereden alabilirim ? bu sorunun cevabını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz bu yazıda aile nüfus kaydı örneği nasıl alacağınızdan bahsedeceğiz değerli okurlar.

Aile nüfus kayıt örneği alabilmek için nüfus müdürlüklerine başvurmak gerekir, onun dışında başka hiçbir yer muhtar gibi veremez.

Nüfus kayıt örneğini annem, babam, kardeşim alsa olurmu ?

Evet yakınlarınız sizin adınıza nüfus kayıt örneği alabilir, tek yapılması gereken sizin olduğunuzu belirten bir nüfus cüzdanı fotokopisi yada aslı gibi belgelerle başvuru yaparak sizin adınıza nüfus kayıt örneği alabilir.

Ayrıca nüfus kayıt örneği alabilmek için hiçbir ücret istenilmemektedir, nüfus kayıt örneği başvurudan kısa bir süre sonra hemen verilmektedir.

Önceki MakaleEczane Hizmetleri Bölümü (2 yıllık) Taban Puanları 2013-2014
Sonraki MakaleElektrik Bölümü (2 yıllık) Taban Puanları 2013-2014

4 Yorum Yapıldı

  1. benim babam 25 sene önce ölmüştür.2 yıl devlet su işlerinde çalıştı acaba anneme sigortadan maaş baglatabilir miyiz..beni bu konuda bilgilendirir seniz sevinirim..bana bu konu hakkında yol gösteren olursa memnun olurum..iyi günler..

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz