Ankara Altındağ Köypark Nerede ? Nasıl Gidilir ? Giriş Ücretlimi

0
72

ankara köyparkAnkara Altındağ Köypark Nerede ? Nasıl Gidilir ? Giriş Ücretlimi, köypark fotoğrafları,

Ankara’nın altındağ ilçesinde bugüne kadar eşi ve benzerine rastlanmamış bir proje başlatıldı, projenin adı “Köy Park” olarak belirlendi.

Adından projenin içeriği hakkında bir fikir sahibi olmak mümkün, “Köy Park” projesi ile büyük bir alanda, değirmeninden çamaşır yıkamak için dereye kadar, samanlıktan ahıra kadar, kahvesinden muhtarına kadar, tavuklar, inekler vs.. vs.. kısacası köy denilince aklınıza ne geliyorsa “köy park” projesinde görmek mümkün. Bu köy günümüz köylerinden biraz daha eski ve gerçek bir köy havasında olacak gibi görünüyor zira, günümüzde anadolu köylerinde bile çamaşır yıkamak için dereye giden bir köy bulmak çok zor, bu köyde ise tamamen filmlerde rastladığımız gibi gerçek bir köy havası verilmeye çalışılacak.

“Köy park” Ankara’da apartmanların arasında geniş bir araziye konumlandırıldı, köyün ortasında kocaman bir asma köprü yer alıyor, bu köprü köyü ikiye ayırmakta.

Ankara köy park projesi bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş bir proje ve oldukça ilgi çekecek bir proje olmasının yanısıra, küçük çocuklar için de oldukça hem eğitici hemde öğretici.

Köy ile ilgili olarak geniş bilgi ve detaylı fotoğrafları önümüzdeki günlerde bu başlık altından bulabilirsiniz.

Köypark Tanıtım Videosu

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here