Türk Telekom Aslantepe stadına nasıl gidilir ulaşım

0
169

Galatasaray spor kulübünün yeni mabedi olan aslantepe stadı 15 ocak da oynanan ajax maçı ile açılmış ve görkemli bir gösteriye imza atılmıştı hatırlayacaksınız.

Galatasaray stadı açılışında tatsız bir olay yaşanmış ve taraftar başbakan erdoğan a protestolar vardı,ü ve ardından başkan adnan polat başbakan dan özür diledi.

Aslantepe Türk Telekom Arenaya nasıl ulaşırım

Türk Telekom Arena’ ya gitmek için sabırsızlanan biz taraftarların en çok merak ettiği soruya, stada nasıl ulaşılır sorusuna, yanıt bulmaya çalışalım. Öncelikle İstanbul’ un ilçeleri ve semtleri arasındaki uzaklığı, yurt içinden gelecek olan taraftarımızı ve hatta yurt dışından gelecek olanları da düşünmek gerekir.

Bir kaç tavsiye: Anadolu yakasından; 103 numaralı otobüs (Ümraniye-Altunizade-Kabataş) ile Kabataş’a gelip, 27SE numaralı otobüse binip Seyrantepe Yolu 1 durağında inin. (Aynı zamanda Seyrantepe Metro Durağı) Ya da 550T numaralı otobüs (Tuzla-Kadıköy-Cevizlibağ) ile gelip, Seyrantepe Yolu durağında inip biraz yürüyerek de stadımıza ulaşabilirsiniz.

Kadıköyden 110 numaralı otobüs ile Taksim’ e gelip buradan Taksim metrosu ile Stadımıza ulaşabilirsiniz. (Seyrantepe Durağında henüz test sürüşleri yapılıyor çok kısa bir zaman sonra açılacak.)

Metronun açılması ile ulaşım çok daha rahatlayacaktır. Keza stadın çok yakınına, E80 yolu üzerine, bir otobüs durağı da yapılacağını düşünüyorum.

Avrupa yakası, yurt içi veya yurt dışından gelecek birçok taraftar için; Metrobüs, Metro ve otobüs seçenekleri mevcut. Büyükçekmece’ den nasıl gelirim? Esenler Otogar’ dan nasıl gelirim yada Atatürk Havalanından nasıl gelirim? sorularına tek tek alternatif üretmek için en kolay ve güvenilir yöntem için : vermiş olduğum linkten i.e.t.t’ nin oraya nasıl giderim uygulamasını ziyaret ediniz. Bu şekilde İstanbul’ un her yerinden “seyrantepe yolu” durağını seçerek sorgulama yapabilirsiniz. Otobüs duraklarını ve saatlerini, harita üzerinde inceleyebilirsiniz. Takıldığınız yerde iletişim bölümünden bize sorunuzu gönderebilirsiniz.

Önceki MakaleKaymakamlık sınavı soruları cevapları sonuçları 16 ocak 2011
Sonraki Makaleİrfan Değirmenci ile Günaydın Mesaj Yaz Kanal D

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz