Aziz yıldırım serbest mi? Son karar

0
96

aziz yıldırım
Fenerbahçe spor kulübü başkanı Aziz yıldırım, şike davası nedeniyle tutuklu olarak yargılanıyordu, davadan gelişmeler var bu gelişmeler nelerdir yazının devamında öğrenebilirsiniz.

 

Aziz Yıldırım Tahliye Olacakmı.?
Aziz Yıldırım’ın bu akşamdan itibaren serbest yargılanma ihtimalinin olması umuduyla hazırlanan binlerce Fenerbahçeli taraftar, Çağlayan’da toplanmaya başladı.

“Futbolda şike” iddiaları üzerine aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın da bulunduğu 16’sı tutuklu 93 sanık açılan davanın 12. duruşması bugün görülüyor.

Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’nda faaliyet gösteren İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya, Aziz Yıldırım, Olgun Peker, İlhan Ekşioğlu ve Tamer Yelkovan’ın da aralarında bulunduğu 15 tutuklu sanık katıldı. Tutuklu sanık Abdullah Eker, rahatsız olduğu gerekçesiyle duruşmaya gelmedi.

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, eski futbolcu Cemil Turan, Alaeddin Yıldırım, Serkan Acar, Mehmet Yenice ve Yavuz Ağırgöl’ün de aralarında bulunduğu 10 tutuksuz sanık da duruşmada hazır bulundu.

Önceki MakaleNike basketbol ayakkabısı modelleri 2012
Sonraki MakaleEzanlar neden türkçe değil neden arapça ?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz