Bedelli askerlik için başvuru nereye yapılıyor?

0
108
bedelli askerlik 2017

Bedelli askerlik için başvurular nereye yapılır?, bedelli askerlik 2017 çıkacak mı, bedelli askerlik 2017 fiyatı kaç lira olur, bedelli çıkacak mı 2017.

Bedelli askerlik için başvuru nereye yapılıyor?
bedelli askerlik 2017

Bedelli askerlik çıkacak mı çıkmayacak mı? 2017 yılı için bedelli askerliği bekleyen yaklaşık olarak 1.5 milyon kişi var. Bedelli askerlik çıktığında nereye başvuracağınızı, başvuruların nereden alındığını bu başlık altında sizlerle paylaşacağız.

BEDELLİ ASKERLİK BAŞVURULARI NEREYE YAPILIYOR

Bedelli askerlik için başvurular askerlik büroları, konsolosluklar, cumhuriyet savcılıklarına kişinin şahsen başvurusu ile yapılıyor.

Başvuru ile birlikte size ödeme yapmanız gereken ilgili bir döküman tahsis ediliyor. Bu dökümanda bulunan banka hesaplarına ve hesap numaralarına ilgil tutarın tamamını yada yarısını ödediğinizi gösteren makbuz ile geri teslim ettiğiniz zaman başvurunuzu yapmış oluyorsunuz.

BU arada kişilerin başvuruları şahsen yapmış olması gerekiyor, posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmemektedir. Başvurmak isteyen adaylar yurt içinde askerlik şubeleri, yurt dışında yer alanlar için konsolosluklara başvuruda bulunmak gerekiyor.

BEDELLİ ASKERLİK FİYATI
2015 yılı 18 bin TL

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here