Benzin İstasyonu Çalışan Pompacı Maaşları Ne Kadar?

0
2411
Pompacı Maaşları

Benzin İstasyonu Çalışan Pompacı Maaşları Ne Kadar? Benzin istasyonunda görevli olarak çalışan ve araçların benzin, dizel ve gaz gibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere müşterilere yardımcı olan istasyon görevlilerine halk dilinde pompacı adı verilmektedir. Ne kadar maaş almaktadırlar benzin istasyonu çalışan görevlilerin maaşları ne kadardır işte bu yazı üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Benzin istasyonlarında çalışan personelleri düzenleyen merkezi bir sistem yoktur, yani diyelim siz A benzin istasyonunda çalışmak istiyorsunuz ilgili benzin istasyonu sahibi ile direkt olarak bağlantı kurmalısınız, yani bunları düzenleyen bir merkezi kurum yoktur. Siz ilgili istasyonu işleten kişinin elemanı sayılmaktasınız.

Benzin istasyonunda çalışan maaşları ne kadar?

Pompacı Maaşları 2018

1400 – 1600 TL arasında değişmektedir.

Pek çok benzin istasyonunda asgari ücret uygulaması yapılmaktadır, işlerlik durumuna göre bu durum değişiklik göstermektedir.

Pompacı Nasıl bir Meslek?

Çalışan yorumlarına göre şehir içinde işlek bir yerde ise zorlanabileceğiniz bir meslek grubudur, tam aksine işleklik durumu az veya gece mesaisinde çalışıyorsanız daha rahat olan bir meslektir.

Pompacı olmak için belli bir yaş sınırı yoktur, 18 yaşını geçen ve aktif olarak çalışma gücüne sahip olan pek çok kişi bu mesleği yapabilmektedir.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here