Beyaz Saçlar Boyamadan Nasıl Kapatılır

1
154

rimelBeyaz saçlar boyamadan hiç boya kullanmadan geçici olarak nasıl kapatılır diye merak ediyorsanız arkadaşlar doğru yerdesiniz, saçlarımda sağ ve sol tarafta beyazlar yer almakta, bazen özel günlerde bunları yok etme gibi bir eylem içine girebiliyorum bunu neden yaptığımı bilmiyorum aslında, beyaz saç takıntım falanda yok ama sanırım farklılık olsun diye yapıyorum  :))

Beyaz saçlarınızı eğer başınızın belli bir bölümünde 15,20 tel veya 50-100 tel kadarsa bunları kolay bir yöntem ile yok edebilirsiniz, bunun için bayanların kullandığı ve kirpiklerine sürdükleri RİMEL’ i kullanacağız.

Rimel zaten fırçalı bir boyama aracı olduğundan dolayı, saçınızda yer alan beyazlara sürdüğünüzde anında siyah yapacaktır ve beyaz saçlar artık siyah olacaktır.

Tabi bunu beyaz saç miktarı az ise yapacağız eğer beyaz saç çok fazla ise bu yöntemi kullanamayız.

Saçlarınızdaki beyazlardan böylece, 15-20 TL lik bir rimel kullanarak kurtulabilirsiniz, rimel kullandıktan sonra gün içinde siyah yaptığınız bölge sert olabilir bu normaldir, çünkü rimelin kullanım amacı kirpikleri sertleştirmek ve boyamak olduğu için saçlarınızda hafif bir sertlik hissedebilirsiniz.

Bu yüzden sadece beyaz olan bölgeye uygulamakta fayda vardır. Bu yöntemin saçlara herhangi bir zararı varmıdır bilgim yok, zaten hergün kullanılmaz önemli günlerde pratik olarak beyazları siyaha dönüştürmek için kullanabilirsiniz, zaten saçlarınızı yıkadığınızda rimel direk gidecek ve eski beyazlarınızla başbaşa kalacaksınız : ))

 

Önceki MakaleTürkiye’de En Son Uçak Kazası Ne Zaman Oldu ?
Sonraki MakaleWhatsapp Mavi Tik İşareti Anlamı Nedir ?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz