Çankırı Lastik Fabrikası Sumitomo İş Başvurusu, Personel Alımı İlanları

7
1161

sumitomo çankırı lastik fabrikasıÇankırı Lastik Fabrikası Sumitomo İş Başvurusu, Personel Alımı İlanları,

Çankırı’da büyük bir yatırım olan ve bölge halkının iş ihtiyacını da gidermesi beklenen büyük bir proje ve çok büyü bir yatırım ile, sumitomo lastik fabrikası için işçi alımlarına başlandı.

Büyük bir yatırım yapılarak, çankırı’da devasa bir fabrika kuruldu, lastik üretimi yapılacak olan fabrikanın çankırı bölgesi seçilmesi ise, uzun süren araştırmalar sonucunda belli olmuş gibi görünüyor, zira bölge halkının fabrikada çalışabilecek iş potansiyeli yok, hal böyle olunca bölgede yaşayanlar büyük kentlere göç etmek durumunda kalıyor.

İş potansiyelinin az olduğu Çankırı’da büyük bir lastik fabrikası kuruluyor, işçi, personel alımlarına başlandı bile.

İş ilanlarına kariyer.net üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/sumitomo-rubber-ako-lastik-is-ilanlari-c47580-p0/

bu sayfa üzerinden iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Sumitomo Çankırı Lastik Fabrikası

sumitomo çankırı lastik fabrikası

Önceki MakalePes 2015 Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası
Sonraki MakaleSetup was not completed Please… Pes 2015 Kurarken Hata Alıyorum

7 Yorum Yapıldı

  1. Forklift operatörü yum daha önce Osmangazi köprüsünde İhi firmasında çalıştım Japonlarla çalışmak isterim elimden geleni yaptım e sınıfı ehliyet forklift belgem vardır

  2. ISSIZLERE FIRSAT ISTE BU TUR FABRIKALARDAN YARARLANMALIKI BIRDE CANKIRIDA OLUNCA DAHA COK KISI CALISMAK ISTER BENCE INSALLAH BIZDE ISTERIZ CALISMA

  3. çok güzel oldu bu fabrika bölge halkının zaten işsizlik boynunu bükmüş durumda, fakirlik diz boyu, çok fazla göç verdi son dönemlerde, şehirde memurlar ve üst tabaka insanlar kaldı, alt tabaka olanların çoğu ya köylerde kaldı yada büyük şehirlere göç etmiş durumda, yerli halk memleketinden ayrılmadan iş olanakları sağlanmalıydı geç bile kalındı bence güzel oldu bu umarım bize de bir iş çıkarda çalışma fırsatı yakalarız.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz