Carrefour kurbanlık fiyatları ve ücretsiz kesim hizmeti

0
132

2010 kurbanlık fiyatları belli olmadı henüz, birkaç gün içerisinde buradan 2010 yılı kurbanlık fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Carrefour her yıl kurbanlık satışı yapıp müşterilerine ücretsiz kesim olanağı sunmaya devam ediyor.
Büyük hipermarketlerin kurbanlık satışı ve ücretsiz kesim eve teslim gibi birçok servislerini önceki yıllarda yaşamıştık, bu yıl kurban bayramına yaklaşık olarak 1 ay gibi bir zaman kaldı kurban bayramında bu yıl da Carrefour Sa, Kipa, Tansaş, Migros gibi büyük hipermarketler kurbanlık satışı yapacak mı ? merak konusu şuanda kesin bir bilgi sunamayacağım sizlere sağlıklı bilgiyi bir hafta içerisinde buradan bulabilirsiniz.

KURBANLIKLARIN ÖZELLİKLERİ

Kurbanlıklar İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde yetiştirilen Akkaraman ırkı olup bir yaşını geçmiş, kurban olma vasfına sahip koçlardır. İslami usullere uygun şekilde kesildikten sonra ambalajlanmış olarak özel kolilerinde siparişi verdiğiniz mağazamızda ve seçtiğiniz zaman diliminde sizlere teslim edilecektir.

Kurban Kolisi Bilgileri

Kurban koliniz yaklaşık olarak 19-22 kg (koli darası dahil) ağırlığa sahip olup koli içinde kesilen kurbanınızın; 2 kol, 2 but, 2 kafes, 1 gerdan, muhtelif yağlar ve takım sakatatını (akciğer, yürek, karaciğer) bulabilirsiniz.
Kurbanınızın sakatatlarından karın içi organları, paçaları ve kellesi hariç takım denilen akciğer, yürek, karaciğer bir ambalaj ile hazırladığımız koli içinde yer alacaktır.

KURBAN KESİM ORGANİZASYONU

Kurbanlıklarımız bayramın birinci günü noter huzurunda ilgili İl Müftülüklerinden din görevlileri eşliğinde Tarım Bakanlığı izinli olan hijyenik koşulların sağlandığı özel mezbahalarda, veteriner hekimlerin kontrolünde, profesyonel kasaplarca;
Istanbul mağazaları için Derman Et Tesisleri Seyhan /Adana, diğer mağazalar için Ankara’da Beşkardeşler Et Tesisleri, Istanbul yolu 23.km Susuz /Ankara’da kesilecek, soğutma işlemi uygulanacak, parçalanacak, kolilenecek ve internet yoluyla alım yapan siz müşterilerimize teslimatın yapılacağı mağazalara soğutucu donanımlı araçlarla nakledilerek ,mağaza soğuk hava dolaplarımızda saklanıp tarafınızdan teslim alınması için sizleri bekleyecekti.

DİNİ VECİBELER, HUKUKİ SORUMLULUKLAR, SAĞLIK KONTROLLERİ

Kurbanlarınızın vekaleti sipariş verdikten hemen sonra otomatik olarak alınmış olacak ve kesimi yapan kasaba verilecektir. Bu bilgi sizlere alımınız sonrası formda bildirdiğiniz adrese iletilecek bir e-posta ile size dönüş yapılacaktır. Kesim salonunda bulunan müftülük görevlisi hocalar kesim süresince, kesici kasaplarımıza, kurban kesimi için gereken İslami koşulları sağlayacaklardır.

Kesim süresince bir noter görevlisi de bulunacaktır.

Görevli veteriner hekimlerimiz kesim öncesi kurbanlıkların canlı muayenesini yaparak koçların kurbanlık olma efsafına uygunluklarını, kesim sonrası ise karkas ve iç organlarının sağlık muayeneleri yapılacaktır.

Kurban derileri ise kesim salonunda hazır bulunan THK kurumu yetkililerine teslim edilecektir ve sizlere gönderilmek üzere makbuzlandırılacaktır.

KURBAN VE BAĞIŞ KAMPANYASI

CarrefourSA online kurban alımı ile online bağış imkanı seçeneği de sunmaktadır. Mağazadan teslim almadan Lösev’e bağışlarınızı yapabilirsiniz. Kurban Bağışınız, ilgili “Lösev’in” makbuzu ve fiş/fatura ile CarrefourSA tarafından formda bildirdiğiniz iletişim adresine posta yolu gönderilecektir.

KURBAN KOLİSİ TESLİMAT BİLGİLERİ

Kurbanlarınızı sadece sipariş verdiğiniz mağazalardan online alım için internetten siparişi veren (veya vekalet sahibi olarak belirtilen) kişinin kimlik kartı ibrazı ile alabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: Teslim alacak kişi: Kurban Online alım için internetten siparişi veren kişi adına veya formda belirtilecek bir başka isim adına “koliyi teslim alacak kişi” olarak farklı olabilir, bu nedenle alım sırasında kimlik gösterilmesi zorunludur.

Kesim sonrası Mağaza’dan Kurban Kolisi Teslim alımı için uygun gün ve saatler.
Koli Teslimatı Gün Saat Bilgisi
1. gün 27.11.2009 Sadece kesim yapılmaktadır. Teslimat yok.
2. gün 28.11.2009 Saat 14:00 – 21:00 arası * teslim alınabilir
3. gün 29.11.2009 Saat 14:00 – 21:00 arası * teslim alınabilir
4. gün 30.11.2009 Saat 14:00 – 21:00 arası * teslim alınabilir

*Alış Saat Aralıkları: Ürün teslimatları siparişin verildiği mağazadan

* 28-11-2009 günü saat:14:00 ile 21:00
* 29-11-2009 ,30-11-2009 günlerinde 10:00 ile 21:00 saatleri arası teslim alınabilir.

Carrefour Kurbanlık Fiyatları

Bir adet kurbanlık erkek koç KDV ve bütün hizmetler dahil 575 TL(Besyuzyemisbes Türk Lirası)’dır. AKBANK, YAPI ve KREDİ, GARANTİ, İŞ BANKASI bankalarının Carrefour Axess (12 Taksit, Axess (12 Taksit), Bonus (8 Taksit), Maximum (8 Taksit) kredi kartları ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

* Gecici olarak World karta taksit yapilamamaktadir

İlgili tüm soru ve önerilerinizi kurban@carrefour.com adresine veya 444 10 00 Alo CarrefourSA müşteri hizmetleri numaramızdan iletebilirsiniz

Belirtilen yazılar ve fiyatlar, 16 kasım 2009 tarihine aittir.

Önceki MakaleStar tv Passaparola başvuru formu
Sonraki MakaleGalatasaray yeni teknik direktörü Hagı

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz