Çinden Ucuz Alışveriş Siteleri

0
139

dxÇinden ürün getirmek herkesin hayali : ) bu yazıyı okuyan her 10 kişiden 7 sinin hayalidir ki böyle bir başlığı merak edip araştırmıştır : ) şimdi sizlere burada yabancı ülkelerde ürün satışı yapan, gittigidiyor tarzı sitelerin adreslerini paylaşacağım.

Bu siteler dediğim gibi GG  tarzında satış yapmaktadır, yani yüzde yüz güvenli midir ? derseniz satın aldığınız kişinin profiline girip olumlu yorumları okuyarak ve satış puanlarını göz önüne alarak alşveriş yaparsanız kesinlikle güvenlidir.

Çin birçok ürünü ucuza mal ediyor, dolayısıyla ülkemize oranla daha ucuz ürünler bulmak mümkün, özellikle elektronik ürünler ciddi anlamda ucuz oluyor.

Not : Alışveriş yaparken Free Shipping olayına dikkat ediniz, bu ifadeyi gördüğünüz ürün ücretsiz olarak gönderilmektedir, ben geçen gün araç için çakmak girişinden usb ye dönüşüm yapan bir cihaz aldım, 1,6 $ olan bu ürünü ücretsiz kargo yani free shipping ile satın aldım.  Doğrusu bu siteler ne kazanıyor da ücretsiz kargo ile gönderiyor halen merak ediyorum  : ) 3 liralık ürünü taaa çinden buraya ücretsiz kargo ile alıyoruz, çok enteresan ve güzel : )

Çinden alışveriş yapabileceğimiz siteler

www.focalprice.com

www.dx.com

www.tinydeal.com

www.espow.com

www.aliexpress.com

www.everbuying.com

www.bestofferbuy.com

bu sitelere girerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Bu siteler yüzde yüz güvenlidir diye yazmadım arkadaşlar, sadece alışveriş yapabileceğiniz popüler sitelerdir.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here