Devil May Cry 5 msvcp100.dll Hatası Çözümü

13
188

devil may cry 5Devil may cry oyuncuları için çileden çıkaran bir hata bu değerli oyunseverler aslında hatanın çözümü çok basit ancak bulması uğraşması biraz zahmetli, biz sizler için uğraştık ve size hazır sunmak istedik. Devil may Cry 5 pc versiyonun da yer alan msvcp100.dll hatası alanlar için aşağıdaki cevap bölümüne bir göz atsın, adımları eksiksiz yaptığınızda sorun çözülmüş olacaktır.

Gelen Soru : Ben devil may cry 5 pc versiyonunu indirdimi, kurdum ama oyun açılmadı msvcp100.dll ve msvcr10.dll hatası verdi onlarıda indirdim buseferde dinamik bağlantı yolunda bulunamadı hatası verdi yardım bekliyorum.

Uzunosman yazdı.

Çözümü: Hata adından da anlaşıldığı gibi oyun için gerekli olan msvcp100.dll dosyasının eksik olmasından kaynaklanıyor., Bu dosyayı aşağıdan indirip, C > Windows > system32 klasörünün içine atmanız sorunu çözecektir.

msvcp100.dll dosyasını indirmek için [ Tıklayın ]

Dll dosyasını system32 nin içine atınca düzelmezse

Mİcrosoft Visual C++ indirin, 32 bitler için MS V C++ İndirmek için [ Tıklayın ]

Teşekkür etmek için [ Tıklayın ]

13 Yorum Yapıldı

  1. oyunu acmayı basardım benım gıbı hata alanlar olursa
    Win 7 kullanıyorum.
    oyunun ıcındekı “directx_Jun2010_redist” klasorunu masaustune kopyaladım ıcındekı rar uzantılı dosyaları actım butun dll dosyalarını sectım system32 klasorune ve syswow64 klasorlerın ıcıne kopyaladım.sonra oyunun ıcındekı “directx_Jun2010_redist” klasorunu sıldım.masaustundekı rarları acılmıs aynı klasoru alıp oyunun ıcıne kopyaladım sonra aynı klasorun ıcındekı DXSETUP calıstırdım yukledım ve calıstrdım.

  2. bu seferde verdıgı hata ” xinput1_3 dll ” yok dıyor. Aynı sekılde bulup system32 ye koyuyorum yine aynı hata. Sorunu cozemedım !

  3. emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler…. sorunsuz çalışıyor çalıştıramayan arkadaşlar saldırıya geçmesin 🙂 çalışmıyorsa kendi beceriksizliğindendir 😀

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here