Dokuz Eylül Üniversitesi Bahar Şenlikleri Nezaman, Hangi Sanatçılar Geliyor 2014

1
121

dokuz eylül üniversitesiDokuz eylül üniversitesi bahar şenlikleri konserleri nezaman 2014, hangi sanatçılar geliyor, Dokuz eylül üniversitesi 2014 bahar şenlikleri konserleri, etkinlikleri,

Bu yıl 2014 dokuz eylül üniversitesinde hangi sanatçılar gelecek ? kimler konser verecek ve hangi etkinlikler yapılacak ? bu başlık altından detaylı bir şekilde bulabilirsiniz değerli okurlar, sizler de kulağınıza gelen dedikoduları hangi sanatçıların geceleğine dair bu başlık altından paylaşabilirsiniz.

Dokuz eylül üniversitesinde bahar şenlikleri  

Baharın gelmesiyle üniversitelerin vazgeçilmez etkinlikleri arasında yer alan bahar şenliklerinde bu yıl yine birbirinden
güzel konserler üniversitelerde olacak.

İzmir Dokuz eylül üniversitesi bahar şenliklerini buyıl biraz erken, kutlayacak, zira dokuz eylül üniversitesi konserleri 5-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Dokuz eylül üniversitesinde bu yıl konserler ve yarışmalar 5-11 mayıs tarihleri arasında yapılacak, baharın gelmesiyle birbirinden önemli ve güzel etkinlikler, yarışmalar bu yıl 5-11 mayıs tarihlerinde dokuz eylül üniversitesinde olacak.

İşte konser tarihleri

Konserler:
Gece Yolcuları
Badem
Zakkum
Pamela

Dokuz eylül üniversitesi 2014 bahar şenlikleri bu yıl 5 mayıs ve 11 mayıs 2014 tarihlerinde yapılacak bu tarihler arasında birbirinden güzel sanatçılar ve etkinlikler üniversite kampüsünde olacak.

Önceki MakaleEge Üniversitesi Bahar Şenlikleri 2014, Konserler, Etkinlikler
Sonraki MakaleAfyon Kocatepe Üniversitesi Bahar Şenlikleri Konserleri Nezaman 2014

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz