Dünya Kupası Maçları Fikstürü, Hangi Gün Hangi Maç Var 2014

1
129

dünya kupasıDünya kupası maç tarihleri, hangi gün hangi maç var, maçların fikstürü, maç tarihi,

Dünya kupası heyecanı son sürat devam ediyor, hangi gün hangi tarihte hangi maç var maçları kaçırmadan düzenli olarak takip edebilmeniz için aşağıda vereceğim listeden günlük maç programına bakabilirsiniz.

Aşağıdaki liste ile hangi tarihte hangi maçın veya maçların oynanacağını görebilirsiniz. Programınızı ona göre yapabilirsiniz.

Dünya kupası maçları fikstür Tarih Sırasına GÖre

 

12/06 23:00 Brezilya Hırvatistan Arena de São Paulo — A Grubu

13/06 19:00 Meksika Kamerun Estadio das Dunas — A Grubu

13/06 22:00 İspanya Hollanda Itaipava Arena Fonte Nova — B Grubu

14/06 01:00 Şili Avustralya Arena Pantanal — B Grubu

14/06 19:00 Kolombiya Yunanistan Estádio Mineirão — C Grubu

14/06 22:00 Uruguay Kosta Rika Estádio Castelão — D Grubu

15/06 01:00 Fildişi Sahili Japonya Arena Pernambuco — C Grubu

– 22:00 Fransa Honduras Estádio Beira-Rio

15/06 04:00 İngiltere İtalya Arena da Amazônia — D Grubu

15/06 19:00 İsviçre Ekvador Estádio Nacional — E Grubu

16/06 01:00 Arjantin Bosna-Hersek Maracanã — F Grubu

– 22:00 İran Nijerya Arena da Baixada — F Grubu

16/06 19:00 Almanya Portekiz Itaipava Arena Fonte Nova — G Grubu

17/06 22:00 Brezilya Meksika Estádio Castelão — A Grubu

17/06 19:00 Belçika Cezayir Estádio Mineirão — H Grubu

17/06 01:00 Gana ABD Estadio das Dunas — G Grubu

18/06 19:00 Avustralya Hollanda Estádio Beira-Rio — B Grubu

18/06 22:00 Kamerun Hırvatistan Arena da Amazônia — A Grubu

18/06 01:00 Rusya Güney Kore Arena Pantanal — H Grubu

19/06 01:00 İspanya Şili Maracanã — B Grubu

19/06 19:00 Kolombiya Fildişi Sahili Estádio Nacional — C Grubu

19/06 22:00 Uruguay İngiltere Arena de São Paulo — D Grubu

20/06 01:00 Japonya Yunanistan Estadio das Dunas — C Grubu

20/06 19:00 İtalya Kosta Rika Arena Pernambuco — D Grubu

20/06 22:00 İsviçre Fransa Itaipava Arena Fonte Nova — E Grubu

21/06 01:00 Honduras Ekvador Arena da Baixada — E Grubu

21/06 22:00 Almanya Gana Estádio Castelão — G Grubu

21/06 19:00 Arjantin İran Estádio Mineirão — F Grubu

22/06 01:00 Nijerya Bosna-Hersek Arena Pantanal — F Grubu

22/06 19:00 Güney Kore Cezayir Estádio Beira-Rio — H Grubu

22/06 22:00 ABD Portekiz Arena da Amazônia — G Grubu

23/06 01:00 Belçika Rusya Maracanã — H Grubu

23/06 19:00 Avustralya İspanya Arena da Baixada — B Grubu

– 19:00 Hollanda Şili Arena de São Paulo

23/06 23:00 Kamerun Brezilya Estádio Nacional — A Grubu

– 23:00 Hırvatistan Meksika Arena Pernambuco

24/06 19:00 İtalya Uruguay Estadio das Dunas — D Grubu

– 19:00 Kosta Rika İngiltere Estádio Mineirão

24/06 23:00 Japonya Kolombiya Arena Pantanal — C Grubu

– 23:00 Yunanistan Fildişi Sahili Estádio Castelão

25/06 19:00 Nijerya Arjantin Estádio Beira-Rio — F Grubu

– 19:00 Bosna-Hersek İran Itaipava Arena Fonte Nova — F Grubu

25/06 23:00 Honduras İsviçre Arena da Amazônia — E Grubu

– 23:00 Ekvador Fransa Maracanã

26/06 19:00 ABD Almanya Arena Pernambuco — G Grubu

– 19:00 Portekiz Gana Estádio Nacional

26/06 23:00 Güney Kore Belçika Arena de São Paulo — H Grubu

– 23:00 Cezayir Rusya Arena da Baixada

 

1 Yorum

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here