Emekli maaşına hangi banka nekadar promosyon veriyor

0
103

Emekli maaşına hangi banka nekadar promosyon ücreti veriyor?, Emekli maaşına hangi banka nekadar fazla promosyon ücreti verecek, bankaların emeklilere promosyon ücreti ve şartları, emekli maaşlarına bankaların şartları ve promosyon ücretleri.

Emekli maaşına hangi banka nekadar promosyon veriyor
Emekli maaşına hangi banka nekadar promosyon veriyor

2017 yılının başından itibaren konuşulmaya başlanan ve mart ayı gibi yürürlüğe girecek olan emekli maaşlarına promosyon nasıl olacak? En basit anlatımlar; Olay şu, bankalar emekli maaşlarını işlettikleri ve emekliler üzerinden ekstra para kazandıkları için emeklilere her ay belli miktarda para ödeyecek. Emekliler de aylık belli bir miktarda promosyon ücreti alacak.

Banka emeklilerin kendi iradelerine bırakılmış durumda, emekliler bankasını seçerek her ay ödemesini alabilecek. Yıllardır beklenen promosyona sonunda emekliler kavuştu. 12 milyon civarındaki emekliye her ay en az 300 en fazla 450 olmak üzere ödeme yapılacak.

MAAŞA GÖRE PROMOSYON

1000 TL altı : 300 TL

1000-2000 TL arası : 375 TL

2000 TL üstü : 450 TL

BANKALARIN PROMOSYON ŞARTLARI

Eğer aşağıdaki bankaları tercih ederseniz bankanın şartları konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Sizler için karşılaştırdık.

Ziraat Bankası : Hesap işletim ücreti almayacak, 2 fatura talimatı, kredili mevduuat hesabı ve 3 yıl şart koyuyor. 300, 375, 450 TL promosyon verecek.

İş Bankası : 3 yıl maaşınızı iş bankasından alma şartı koyuyor, fatura ve kredi kartı şartı koyuyor. SGK nın belirlediği rakamları verecek.

Garanti Bankası : 2 fatura talimatı, kredili hesap şartı istiyor. Belirlenen taban puanları yani 300 TL den başlayan rakamı verecek.

Akbank : 2 adet otomatik ödeme talimatı, kredi kartı, yada altın mevduat hesabı isteniyor. Promosyon miktarı henüz açıklanmadı.

İNG Bank : 3 yıl boyunca maaşınızı İNG den almayı şart koşuyor, kredi kartı, otomatik ödeme talimatı gibi şartları da var. Bütün banka atmlerinden ücretsiz para çekilebilecek.

Emekliler bu promosyonları Mart’dan itibaren almaya başlayacak.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here