Evli çiftler için sevgililer günü mesajları- Kocaya, Kadına

0
148

Evli çiftler için sevgililer günü mesajları, kocaya sevgililer günü mesajı, kadınlar için sevgililer günü mesajı.

Sevgililer günü denilince hemen hemen hepimizin aklına sevgililer geliyor, ancak durum pek de öyle değil..

Taa ki babamın gelip sevgililer gününde annene ne hediye alayım deyinceye kadar. Bu arada babam 44 yaşında, elbette bu duruma şaşırmış olmam la birlikte imrendim doğrusu, bizde olmayan o heyecanı babamın gözlerinde gördüm : )

Evli çiftler için de sevgililer gününün halen bitmediğini devam ettiğini anladım ve bu durum beni böyle bir yazı yazmaya itti, şimdi sizler için evli eşlere özel sevgililer günü mesajları, anlamlı sözleri paylaşacağım.

 

Gençler öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin; çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler, yani hissetmek isterler… Ben de seni yıllardır kalbimin derinliklerinde hissediyorum kocacım (yada karıcım) iyiki varsın… Seni çok seviyorum….

Yıllardır sana bakmaya doyamıyorum, bir ömür bakmaya doyamayacağım biricik karım (kocam), seni çok seviyorum.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir… Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum… Canım kocam (karım).

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi… Yaşamımızın her anında tıpkı bugüne kadar olduğu gibi her an birlikte olmak dileğiyle canım karım (kocam) .

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım olumsuzluğun adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik kocam (karım).

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansızı başardık biz yıllarca, şimdi nice imkansızlıklara birlikte koşmaya birlikte bir ömür yaşamaya… Sevgililer günü kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum…

Yıllardır büyük bir aşka, sevgiyle süren aşkımız hiç bitmesin, bir ömür gözlerimizdeki ateş hep yansın.. İyiki hayatımdasın canım kocam (karım). Sevgililer günün kutlu olsun.

 

 

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here