Facebook mail adresi al kaydol

5
95

Facebook mail adresi al kaydolÖnceden çıkan facebook 15 martta kapanıyor gibi haberlerin asılsız olduğunu söyleyen facebook sahibi “mark zuckerberg” “…daha yolun başındayız…” şeklinde açıklama yapmıştı.

Facebook kısa zaman içinde kullancılarına artık mail ile de hizmet vermeye başlayacak, son alınan bilgilere göre facebook fb.com adlı domaini 85 milyon dolar a satın aldı ve fb.com u sadece yöneticiler kullanabilecek, yani fb.com dan sadece yöneticilere mail hizmeti verecek.
Facebook mail adresi almayı ve mail kaydolmayı facebook bu hizmeti sağlamaya başladığı zaman sitemizden duyuracağız, bizi takip etmeye devam edin.

5 Yorum Yapıldı

  1. benim sorum olucak biz dolandırırıldık benim durumumda 2kişi daha var malesef kagıt üzerinde bisiy yok adam borsada size para kazandırıcam dedi kaybetme riskimiz yok dedi bu adam yazar tanınmıs kişi olmasını kullanarak dinimizi kullanarak beni ve iki arkadaşımızı daha dolandırdı mahkemey verdiğimizde sonuc elde edermiyiz lütfen cevap

  2. çok karışık bi adres alana kadar baya uğraşıyoruz ve sonuç alamıyoruz orayı onaylıyorum başka bir yer çıkıyor orıda onaylıyorum başka bir siteye gönderiyorlar anlamadım

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here