Fenerbahçeli Alex Veda Mesajı Gönder, Twitter, Mail Adresi,

1
104

Alex veda mektubu gönder, alexe mesaj gönder twitter, alex twitter adresi, alex mail gönder, alex mesaj gönder, Fenerbahçede uzun yıllar forma giyen ve fenerbahçe nin başarılar ve kupalar almasında çok önemli bir paya sahip olan orta sahanın bel kemiği Alex De Souza karşılıklı sözleşmelerin feshedilmesi sonucu Fenerbahçe den ayrıldığını Twitter hesabından yazdı ve Fenerbahçe taraftarlarını yasa boğdu, şüpesiz sadece Fenerbahçe değil diğer spor kulüpleri taraftarları tarafından da sevilen herkesin sempatisini kazanmış bir oyuncu Alex, Fenerbahçe de Alex zamanı sona erdi, ve ALex’i tüm taraftarlar twitter da mesaj yağmuruna tuttu.

Alex e mesaj göndermek için aşağıda yer alan twitter hesabını takipçisi olarak mesajınızı gönderebilirsiniz arkadaşlar, Alex bugün birde veda mektubu yayınladı, işte o veda mektubu..


Biraz sonra uçağa bineceğim. O dakikadan sonra, Brezilya size uzak, Türkiye bana yakın olacak. Evet, birazdan peronda yavaş adımlarla yürüyeceğim. Önce arkama bakmak istemeyeceğim, gözlerimle savaşacağım. Çok kısa sürecek. İlk adımda yenileceğim. Başımı arkaya çevirdiğimde milyonları görmek, milyonlarca sevgiyi bırakıp gitmek zor olac…ak, olmalı.

Dianne’ya sesleneceğim çok kısık sesle. Bak diyeceğim, bak neleri bırakıyoruz…’ Dianne’a gülümseyecek bana. Sıcak bir öpücük kondurabilir o anda, belki hiçbir şey yapmaz. Öylece beklerim ben yine. Bu aşkı ona söylemezsem, buradan nasıl giderim. Sonra kızlarımı kucağıma alacağım, bavulumu bırakıp. Onlar ağlayacaklar. Seviyorlarsa babamı bu kadar, neden gidiyoruz? diyecekler… Susacağız eşimle. Cevap veremeyeceğiz. Kızacağız kendimize.

Bir el yükselecek başımdan yukarı. Hüzün kokacak baştan sonra. O el hiç inmek istemeyecek. Hep veda sürsün, gitmek anlamını yitirsin ve unutalım bu terkedişi dileyecek. Arkamı o bayrağa dönmek olacak en zoru. Eli yere indirdiğimde, hızlıca hareket etmeliyim. Birkaç saniye daha beklersem, önce kızlarımı salacağım geriye. Sonra biz yürüyeceğiz Fenerbahçe’ye… İçimden sayacağım tek tek. Ve o an da ayaklarımı çok şık bir hareketle uçağa doğru çevireceğim. Dayanamacağım. Çökmek isteyecek dizlerim. Karıma tutunacağım, kızlarıma dua edeceğim…

Arkadaki şarkıları bırakmak en zoru, en acı vereni bu olacak. Duymak isteyip, bekleyemeyeceğim mesela. Her haftasonu sevemeyeceğim tekrardan. Şükrü Saraçoğlunda gol sevinci yaşamaktan öte, bir taraftarı dünyanın en mutlu insanı yapamayacağım… Üzülüyorum. Kapılar açılacak birazdan. Beklemekte fayda var az daha.

Birkaç sene kaldı bu sahneyi yaşatmaya size. Duygularımı tahmin edemezsin büyük Fenerbahçe taraftarı. Sizden ayrılmayı düşünmek, aile fertlerinden birini kaybetmek gibi olacak, olmalı.
Ama daha var, o şık hareketi yapmaya daha süre, o ellerin kaldıracağı kupalar var.

Benim adım Alex De Souza.


Alex De Souza Twitter Hesabı – https://de.twitter.com/Alex10combr

Önceki MakaleAlex Fenerbahçe’ den neden ayrıldı, Alex hangi takıma gidiyor ?
Sonraki MakaleEsra Erol Evlen Benimle Kayıt, Başvuru, Talip Ol, Atv

1 Yorum

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz