İos 8 Yükledim Uygulamalar Açılmıyor, Hata Veriyor, Kapanıyor

0
123
ios 8 güncelleme sonrası programlar açılmıyor
ios 8 güncelleme sonrası programlar açılmıyor

Soru : Apple ın yeni işletim sistemi olan enson çıkan ios 8 i telefonuma yükledim ama yükleme sonrasında vshare başta olmak üzere birkaç uygulama açılmıyor hata veriyor geri kapanıyor bunu nasıl çözebilirim? bunun çözümü nedir ?

Apple ın ios 8 bana yaramadı sanırım uygulama açılıyor ama geri kapanıyor kafayı yiyeceğim yardım edin.

Cevaplandı :

Belirttiğiniz Vshare programının hatasını gidermek için internetten bulduğum bir yazıyı sizinle paylaşmak isterim, bu yazılanlar ne derece doğru onuda bilmiyorum ancak belki işinize yarayabilir ;

İos 8 Güncellemesi Sonrası Vshare Problemine Çözüm

-VShare’i komple silin. Vshare hakkında cihazınızda hiçbir şey kalmasın.
-İkinci işlem olarak cihazınızdan Ayarlar > Genel > Tarih ve Saat kısmına girerek Otomatik Ayarla kısmını kapatın ve tarihi 01.09.2014 yani 1 Eylül 2014 tarihine ayarlayın.
-Daha sonra Safari’ye giriş yapıp www.vshare.com adresine giriş yapın. Eğer cihazınız jailbreakli değilse Download Unjailbroken’a tıklayın. Eğer cihazınız jailbreakli ise Dowload Jailbroken‘a tıklayın.
-Bu işlemden sonra ekranda karşınıza ssl-appvv.com adresinden otomatik yüklemek istiyormusunuz sorusu gelecek siz Yükle yazan yere dokunun. Bu -işlemden sonra cihazınızın ana menüsüne “Vshare Uygulaması” gelecektir.

 

Uygulamaları yüklerken tarihi değiştirmeyi unutmayınız. Artık tarihi otomatik yapabilirsiniz. Umarım sorununuza çözüm bulmuşsunuzdur, eğer halen birçözüm bulamadıysanız yorum bölümünden lütfen bize bildirin.

Sizler de İos 8 güncellemesi sonrası yaşadığınız sorunları bizimle paylaşın. Yorum alanından bize yazın.

Önceki Makaleİphone 5, 5s, 6 Müzik, Şarkı Yükleme Nasıl Yapılır
Sonraki MakaleÖğretim Görevlisi Maaşları Nekadar 2015

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz