İphone’dan Bilgisayara Video, Fotoğraf Atma

0
132

apple iphone 6

İphone’dan bilgisayara nasıl video atabilirim ? iphone ile çektiğim videoları bilgisayara gönderemiyorum ? gibi soruları kendi kendinize soruyorsanız, yada daha ilerisi google amcaya da bir sorayım dediyseniz, işte şimdi sizlere bu aklınıza takılan soruların cevaplarını aşağıdan cevap bulmaya çalışacağız.

Kimislerine göre en iyi telefonlar listesinde ilk sırada yerini alan Apple’ın ürettiği İphone olarak biliniyor. Ancak bu telefonlarda kimine göre iyi kimine göre kötü olarak tanımlanan, bir özellik var ki bir zamanlar çok konuşulmuştu. İphone dan başka android telefonlarla medya paylaşımı yapılamıyor, bluetooth üzerinden dosya aktımı mümkün değil, sadece dosyaları internet ortamıyla gönderebilirsiniz, yada sadece iphone telefonlara gönderebilirsiniz.

İphone’dan bilgisayara dosya yükleme işlemi de yine i tunes programı üzerinden yapılıyor, yada iphone’unuzu telefona usb ile bağlayın, itunes programı yüklü değilse, usb bellek olarak görmesi lazım telefonu bu şekilde de yine dosya aktarımını tamamlayabilirsiniz.

İphone’dan Bilgisayara Video ve Fotoğraf yükleme ;

İtunes programı ile,

Yada bilgisayarınızda itunes kurulu değilse direk usb ile telefonu bağlayın, veri depolama aygıtı olarak görecektir.

Bu şekilde dosya paylaşımını yapabilirsiniz.

Önceki MakalePes 2015 sdkencryptedappticket.dll Dosya Eksik İndir, Download
Sonraki MakaleEskişehir Tarihi Hakkında Bilgi

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz