Irmak Atuk Kimdir, Kaç Yaşında, Resimleri, Hayatı Biyografisi

0
261

irmak atukIrmak Atuk kimdir, nereli, hayatı biyografisi, resimleri, sevgilisi kim, ırmak atuk, survivor 2013, videoları, fotoğrafları, ırmak atuk hakkında bilgi, memleketi, evli mi,

Irmak Atuk 2013 survivor yarışmasında kısa zaman sonra ekranlarda sık sık göreceğimiz bir isim, survivor 2013 yarışmacıları oldukça ekranlarda her kesim ve her yaştan hayranı olan kişiler mevcut dolayısıyla çok fazla reyting alacak bir programa benziyor.

Irmak atuk kimdir ? Hayatı ve biyografisi hakkında bu yazıda sizleri bilgilendirmeyi amaçladık, ırmak atuk hakkında bilgiler..

Irmak Atuk Kimdir

Irmak Atuk (d. 1985, İzmir, Türkiye), Türk dizi oyuncusu ve model. İzmir doğumlu olan Irmak Atuk, 2002 yılında yapılan Best Model of Turkey (Türkiye’nin en iyi modeli) yarışmasında birinci olmuş; ardından aynı yıl katıldığı Best Model of the World (Dünyanın en iyi modeli) yarışmasında da ikinci olmuştur. Daha sonra oyunculuk kariyerine başlamıştır. 

irmak atuk 2Irmak Atuk Kariyeri

Irmak Atuk 2003 yılından başlayarak Gurbet Kadını, Lise Defteri, Ölümüne Sevdalar ve Doktorlar dizilerinde oynamıştır. Irmak Atuk oyunculuğun yanı sıra, modellik yaşamını da sürdürmektedir.

Irmak Atuk Resim Galerisi

Önceki MakaleNo disc inserted Hatası Çözümü Pes 2013
Sonraki MakalePes 2013 Fenerbahçe Forması ve Yeni Kadro Yaması Lazım

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz