İzmir S Plaka İhalesi Yapılacak Mı 2014 ?

6
56

s plaka izmirİzmirli servis işletmeciliği yapan değerli servisci arkadaşların izmir s plakası fiyatları başlıklı yazıya yazmış oldukları yorumları neticesinde bu konuyla ilgili ayrı bir başlık açmak istedim.

İzmirde servis işletmeciliği yapan arkadaşlar bu başlık altından düşüncelerini paylaşırlarsa daha bilgilendirici olacağını düşünüyorum.

2014 S plaka ihalesi yapılacak mı ?

S plaka ihalesi bir var bir yok deniliyor, bu konuda net bir bilgi henüz yok değerli arkadaşlar, s plaka ihalesi ile ilgili şöförler odasından en net bilgiye ulaşabiliriz.

Ancak s plaka ihalesi yapılacak olsa bile aylar öncesinden bu paylaşılır mı ? oda ayrı bir soru elbette, s plaka ihalesi muamması halen merak konusu.

S plaka ihalesi sizce yapılacak mı ?

Yorum yazmak için Tıklayın

6 Yorum Yapıldı

  1. arkadaşlar boş verin plaka ihalesini siz elinizdeki plakanıza sahip çıkın korsan araçları ihpar edin . plakanıza değer katın . kimse plakasını 350 bin tlnin altında plakanızı satmayın . nedeni yalandan taksi plakası 630bin lira aylık temizi kazancı 4000bin lira herkes hesabını kitabını ona göre yapsın en azından servis işi daha temiz iş nedeni ise 5tllik müşteri araç sahibini şöförünü satın alıyo heran bela ile karşı karşıyasın müşteri yönünden servis işinde böyle şeyler yok şayet servis personeli ile ters düşersen o personeli komple aracından indirirsin beni satınmı aldınız arkadaşlar diyip yola devam edersin sonra kendine yeni iş ararsın işte S PLAKANIN RAHATLIĞI BURADA fakat herkesle güzel geçinmek lazım korsanı ihpar edelim

  2. Arkadaşlar açık ve net söyleyim belediyede görevli çok üst düzey bir ahpabım bu tür söylentilere kulak asmayın asparagas haber plakalarınız değer kazanmasın diye çıkan dedikodular dedi. Bence bu yazıdan sonra plaka satacak arkadaşlara tavsiyem alt limit 175 bin üst limit 225 bin diye belirleyin. Okullar açılırken bir çok şirket te sıkışacağından birden rakamlarda patlamalar olacak ve belkide 300 bin tl.yi görecek. Dedikodulara kulak asmadan rakamlarınızı yukarılarda tutun, şöyle düşünün ki, isteyen alsın istemeyen almasın kokmuş plakanız yokki.
    Baba şirketlerin ve zengin komisyoncuların tuzağına düşmeyin, kaybınız sizi üzebilir ve çok büyük rakamlar olabilir. saygılarımla,

  3. Esnaf bu halde ve oda umursamadığı sürece herşey olur bu izmirde ekmeğine sahip çıkmayan plakalı arkadaşlarımız var bunlar servis sirketlerinde kıyak iş bulmuş yada kiraya vermiş olanlar.Fakat ihale olsada durum ortada sıkı denetimler başlayacak ankarada ihale oldu işler düzeldi plakalar 500 bin 600 bin ediyor.İzmir ihalesinde eski ihale gibi 3 yıl satış yapamayacaklar olsa bile bu arada zaten borçla alınan plakalar kurda kuşa yem olur 1 veya 2 yıla izmirdede 200 bini geçer rakamlar stamayan için daha zor bence fakat şu anda izmir esnafı sıkıntılı oda sahip çıkmıyor bakın izmir harici yerlere orada oda korsana ve ikiz plakaya savaş açmış durumda hani izmir oda başkanı nerede görevini herkez yapsın aidat toplamakla olmaz bu işler.

  4. 2014 yılında ihale bekleyenler beklemeye devam zaten iş yok millet işsiz siz hala ihale diyonuz çıkın bakalım dışarısı nasıl araç fazlalığı var araç fazla olan yerde ihalemi olurmuş.Belediye bile seçim öncesinde böle bir sölentiye gülüyo siz nereden çıkarıyorsunuz bu ihale yalanlarını anlamadım gitti.

  5. S plaka ihalesi yapılıp yapılmayacağını en güzel ukome den alabilirsiniz ben de dedikodulara istinaden gittim araştırdım ve sadece söylentiden ibaret olduğunu öğrendim.Somut bişi kesinlikle olmadan rantçılara inanmayın kardeşler bu ciddi bir olaydır binlerce kişi ekmek yiyor bence ihale haberi yapıp plaka toplayanlar daha sonra ciddi karlarla satacaklar.Eskişehirde bile plakalar 200 bine stılıyor nerdeyse polemik yapmaya gerek yok ihale falanda yokmuş arkadaşlarım.inanmayan arasın ukome izmiri telefondada bilgi veriliyor.

  6. Bence ihale olayı odadan ziyade belediye ve ukomeden alınır daha önce yapılan ihalede bu bu şekilde oldu dağıtılacak dendi ve dağıtıldı.İzmirde esnafın hali belli s plakalı olmaktansa 45 plaka yapıyorlar araçlarını bu şekilde fabrika yapabiliyorlar sadece okul yapılamıyor.Okul yapan arkadaşlarımızın durumu belli nereyse 4 ay para alamıyoruz yaz sezonu yatoyoruz bir çok plakalı arkadaşımız şu an işsiz bu şekilde iken nasıl bir yönetim s plakası ihalesine olumlu bakar.Balon ve doğruluğu kanıtlanmamış olan haberler mesela tanıdığım var duydum olacakmış gibi durumlar sadece durumu daha fazla karıştırmak adına yapılıyor bu tarz olaylara kulak vermeyin ukome ye gidin vatandaşım ben plaka alacağım ihale varmış deyin bakalım ne diyecekler cevap 7 aydır aynı ihale yok olursa haber verilecek.Arkadaşlar bu kaptı kaçtı olayı değildir plaka arz talep meselesidir tabiiki insanlar 100 binlira vererek almak istemeyecek bu yüzden herkes işine baksın bence.Saygılar herkese.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here