Kalbim seni seçti oyuncuları atv

0
122

Kalbim seni seçti oyuncuları atvAtv de yepyeni bir dizi başlıyor kalbim seni seçti adlı dizi yeni bölümü ile atv ekranlarında olacak, İlk bölümü 23 haziran 2011 perşembe günü ekranlara gelecek olan 1. bölüm özetini yazının devamında bulabilirsiniz.
Kalbim seni seçti dizisi oyuncu kadrosu
1. BÖLÜM ÖZETİ
Ailesi ile birlikte Muğla’da yaşayan Ömer, kızı Melis’in üniversiteyi kazanmasıyla İstanbul’a yerleşmeye karar verir. Buna en çok ölümcül hastalığı olan Ümran sevinir. Artık ölmeden önce sakladığı sırların açığa çıkma zamanıdır. İstanbul’a gelebilmek için her şeylerini satan aile büyük umutlarla yola çıkar. Ümran oğlu, gelini ve torununu İstanbul’a yolcu eder. Ankara’da okuyan Emir de ailesine katılır. İstanbul, bu aile için tehlikeli bir yerdir. Çünkü Ömer’in ilk eşi, sayılı zenginlerden olan Haldun Bey’in kızı Handan da bu şehirde yaşamaktadır. Ve Handan’ın ailesi, Melis ve Emir’in gideceği okulun sahibidir. Melis, okuldaki hayatını çok sevmiştir. Emir ise Derin ile tanışınca okulu da İstanbul’u da sevmeye başlar. Derin ile karşılaşması yaşayacağı sorunlu günlerin de başlangıcıdır. Derin, Kaan’ın sık sık ayrılıp barıştığı sevgilisidir. Böylece Emir, Handan ve ailesine giderek yaklaşmaktadır. Haldun Bey ise, Ömer ve ailesinin kızına ve torununa bu kadar yaklaşmasından ciddi rahatsızlık duymaktadır. Onların İstanbul’u terk etmesi için elinden geleni yapmak ister. Çünkü Haldun da aynen Ümran gibi büyük sırlara ortaktır…

Kalbim seni seçti dizi oyuncuları

Kalbim Seni Seçti’nin yönetmenliğini Hakan Gürtop üstlenirken, dizide Ebru Cündübeyoğlu, Sermiyan Midyat ve İdil Fırat’ın yanısıra Hülya Darcan, Muhammet Uzuner ve Burçin Oraloğlu gibi isimler de yer alıyor.

Mayıs ayında çekimlerine başlanan Kalbim Seni Seçti, yakında Atv ekranlarında olacak.

Kalbim seni seçti oyuncuları atv
Sermiyan Midyat

Kalbim seni seçti oyuncuları atv
İdil Fırat

Kalbim seni seçti oyuncuları atv
Hülya Darcan

Kalbim seni seçti oyuncuları atv
Ebru Cündübeyoğlu

Kalbim seni seçti oyuncuları atv
Muhammet Uzuner

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here