Kavak yelleri güven diziden ayrıldı mı ?

9
181

Kavak yellerinde güven nereye gitti ? güven diziden ayrıldı mı ? güven neden hiç gözükmüyor ? güven diziyi bıraktı mı ? efe gelince güven neden diziden ayrıldı ?
Bu sorular sürekli aklımızı kurcalıyor bu sorulara bi ışık tutmak istedim bence efe gelince güven diziden ayrıldı ve bir daha çıkmayacak ilerde belki çıkabilir ama şuan itibari ile efe ön planda belki ikisinin arasına girmeye çalışabilir önümüzdeki bölümlerde, güven ile aslı çok yakışıyordu bence efe ile aslıyı pek yakıştıramıyorum nedense ikisi çok ayrı karekter belki ondan olabilir, güven diziye dönmeli bence.
Sizce güven diziyi bıraktı mı ?

Önceki MakaleDragons den Türkiye
Sonraki MakaleAlbert einstein kimdir? Hayatı – Sözleri – Eserleri – Buluşları

9 Yorum Yapıldı

  1. ne güveni ya dizinin starı efe efe yokken ne renk vardı ne bsey dızıde ıyıkıde geldı tekrar guven hep aynı sacma salk ısler peşinde daghan diziye cok yakısıo super super

  2. efe sen git güven gelsin insaf ya dizinin tadı kaçtı efeye öldü dediler bizi üzdüler sonra güven geldi ve dizi eskisinden bile güzel oldu sonra güveni çıkardılar bu hiç adil degil olmazkı güven tekrar diziye dönmeli dönmezsede dizi izleyicisinin çogunlugunu yitirecektır…………güven duy sesimi dön lütfen geriii………..

  3. güven diziyi bırakmadı aslında kavak yelleri dizisi efe nin gelmesiyle bence hiç iyi olmadı ileriki bölümlerde güven ortaya çıkacak efe ile güven aslıya sahip olabilmek için karşı karşıya gelebilir çokmu fesat düşünüyorum bilmiyorum ama bence güven tekrar ortaya çıkacaktır.
    Yada şöyle bişey olabilir, efe nin geri dönmesiyle güven zaten efenin yerini doldurmak için girmişti şimdi güven bir daha gelmeyebilir ikisinden biri olacağı kesin : )

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz