Kepeğe Kesin Çözüm İçin Sirkeli Su Bitkisel Yöntem

0
118
Kepeğe Kesin Çözüm

Sirkeli su ile kepeklerden kurtulun. Özellikle bayanlar vaktinin çoğunu saç bakımına ayırmaktadır. Saçlar ne kadar güzel ve parlak görünüyosa o kadar iyi bir görüntü ortaya çıkarken mat ve kepekli saçlar da sosyal çevrede kişinin güven problemi yaşamasına ve içinde bulunduğu ortamda huzursuzluk yaşamasına sebebiyet vermektedir. Oysa bakımlı ve temiz saçlar herkesin hayal ettiği ve sahip olmak istediği saçlardır aslında kepeksiz parlak saçlara ulaşmak çok kolay sadece 1 yemek kaşığı üzüm sirkesi ile her şeyi halledebilirsiniz.

Öncelikle saçlar güzelce yıkanmalı saçlar uzunsa kepeklerden iyice arındırılması gereklidir öncelikle bunu yapmak için ise saçları yıkama esnasında saçlar köpükleri durulamadan iyice yıkandıktan sonra güzel bir şekilde sık bir tarakla taranmalı ve bu işlem bir iki kere saç diplerinden başlanarak yapılmalıdır kepeklerden arındığı gözle görülebilecek hale geldiğinde durulama suyunu bir kova içine koymalı ve üzerine 1 yemek kaşığı sirke koyularak sirkeli su ile saclar durulanmalı sirkeli su saçlardaki mikropları kırmakta ve saçın sert bir görünüm kazanmasına yol açmaktadır.

Bu işlemi her saçları yıkama esnasında 2 yada 3 kere tekrar etmelı ve basit ve zararsız yöntemle kepeklerden kurtulunmalı kepeklerden kurtulduktan sonrada saçların sık sık yıkanması istenir sık yıkanan saçların kepek yapması imkansız denecek kadar azdır.

Önceki MakaleYumurta Sarısı Maskesi
Sonraki MakaleSaçların Çabuk ve Hızlı Uzaması İçin Ne Yapılmalı

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz