kolay hamile kalma kürü

1
369

Kolay hamile kalmak için çeşitli yollar vardır bunlardan birisi kür hazırlamak olabilir, bir diğeri ise pozisyon da çok önemlidir.
Kolay bir şekilde hamile kalmak kısa zamanda çocuğunuzu kucağınıza almak için kürler çeşitli vardır.
Şimdi sizlere bir kadının nasıl hamile kalabilirim sorusuna kısa yoldan çözüm olan incir kürünü paylaşmak istiyorum, incir kürü Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafindan doktor muayenesi sonucundan tamamen saglikli bulundugu halde hamile kalmasi geciken bayanlarimiz icin. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bir bitki bilimci, ve bitkilerden faydalanilarak cesitli rahatsizliklarimiza cozumlerde bizlere yardimci oluyor.

İncir Kürü:
7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dk haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek (İncirlerin yenmesine gerek yokmuş). Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak.

Bu kürün daha etkili olması için, bu küre başlamadan önce 15 gün süreyle soğan kürü uygulanması gerekiyormuş. O da şöyle;

İncire ilave Soğan Kürü
Her gün yumurta büyüklüğünde bir kuru soğan, üzerine 2-3 çay kaşığı sumak eklerek yenilecek. 15 gün bu kürü uyguladıktan sonra incir kürüne başlanabilir.

“Hamile kalmak için en uygun pozisyonlar resimli”
Uzmanlar spermin vajina içerisinde en uzun kaldığı pozisyonları hamilelik için elverişli görmektedir.
Bu pozisyonlardan birisi de resimde gördüğünüz bayan ın belinin altına çok kalın olmamak şartı ile bir yastık koyması, çok sert olmamalıdır, bu şekilde hamile kalmak için çözümlerden bir tanesidir.

Önceki MakaleGözde arpacık çıkması
Sonraki MakaleErman toroğlu arda turan tartışması

1 Yorum

  1. güzel bir pozisyon sık sık bu pozisyonda yapıyoruz zaten en rahat ve zevkli bir gece geçirmemizi sağlıyor, hamile kalmak için de oldukça elverişli.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz