Kredi Kartı Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Kredi Kartı Kapattırmak İstiyorum

0
147
Kredi Kartı Kapatma İşlemi

Kredi Kartı Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Kredi Kartı Kapattırma işlemi için bankaya gitmek şart mı, kredi kartı kapattırmak istiyorum ne yapmalıyım.

Kredi kartınızı kapatmaya karar verdiğinizde bence kesin olarak bankaya gidin ve kredi kartınızın kalan hiç borcu var mı yok mu kesin olarak öğrenin.

Ben bugün kredi kartımı kapattırmak istedim. Başka banka hesabımdan eft yaparak tüm borcumu ödedim. Sıfırladım yani, neyse bankaya gittim sıra aldım falan, kapattırmak istediğimi söyledim, adam baktı girdi falan sisteme araştırdı etti derken 3,40 TL borcumun olduğunu söyledi, sabah hepsini ödediğimi sıfırladığımı söyledim.

“İşte hep böyle oluyor sonra borç birikiyor sıkıntı yaşanıyor” dedi. Yani benim göremediğim bir yerde bir borç kalmış. Siz de kredi kartınızı kapattırmak istediğinizde kesinlikle gişe görevlisine borç olup olmadığını, ileride herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmak istemediğinizi ısrarla belirtin iyice baksın araştırsın. Yoksa dediğim gibi sonradan sıkıntılar çıkabiliyormuş.

Haaa bu arada, bankadan siz kapattırmak istediğinize dair talimat veriyorsunuz ama kartınız kapatılmıyor. 1 hafta içinde genel merkeze gidiyor yazı genel merkezden büyük ihtimalle aranıyorsunuz ve neden kapattırmak istediğinizi sorulup sizi kapatmamanız için ikna etmeye, yeni teklifler kampanyalar öne sürüyorlar sizi caydırmak için. Bunlara pek çok kişi etkileniyor ve cayabiliyor.

Siz de adımınızı ona göre atın, nelerle karşılaşacağınız konusunda bir fikriniz olsun diye paylaşmak istedim… Kolay gelsin.

Önceki MakaleÖSYM Zamanı Geçmiş – Süresi Dolmuş Fotoğraf Güncelleme İşlemi Nasıl Yapılır
Sonraki Makaleİnfaz Koruma Memuru Maaşları Ne Kadar

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz