Mynet Okey Hileleri

0
224

Mynette okey oynarken işin içine birazcık heyecan katmak isterseniz mynet okey hileleri bölümündesiniz yani doğru yerdesiniz.

Mynet okey hileleri birçok kişinin bilmediği normal sıradan bir oyun oynamak isteyen kişiler için bu durum can sıkıcı olabilir siz yine de tanımadığınız kişilere yapmayın .d hadi bakalım kolay gelsin …

Şimdi puan yapmak için 4 nickle bir odaya giriyorsunuz . 3 nickle masa kurucaksınız ayrı ayrı sonra 3 masadan 4.üncü nicke davet yapıcaksınızdiğer nicklerle masa açarken masalara oturmucaksınız. davet yaptığınız 4 nickle masalara oturucaksınız sonra diğer 3 nicki masalardan çekiceksiniz. 3 masada kalan 4 nickle diğer nicklere davet yapıcaksınız. bütün nicklerle başlaya basıp puanı en yüksek nickle odayı kapatarak oyundan kaçıcaksınız. diğer nickler masalarda kalıcak masa 3 dk. içinde otmatik olarak kapanır masa kapınınca diğer 3 nick le puan alırsınız ancak her oyunda size en fazla 132 puan verir yani artık puan yapmak bi hayli yorucu ama başka bir yoluda kalmadı..

+ mynet okey de 12,13 ün yanına 1 geliyor olay su diyelim ki elinizdeki 2 ve 13 siyah ve tek tasa oyun bitireceksiniz burada sadece siyah 1 bekliyorsunuz ancak elinizde 1 varsa (rengi Önemli DeGIL) yanına koyup oyunu bitirebilirsiniz!

Önceki Makaleİphone 4 Teknosa Fiyatı
Sonraki MakaleAlem FM Mansur El Sabah Show İletişim Mail

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz