Netmaster Uydunet Modem Şifresi ve Arayüz Giriş Bilgisi

15
3107

internet ip adresi bulmaUydunet modem şifresi, netmaster modem şifresi ve giriş arayüzü,

Netmaster modem uydunet kullannalar için giriş şifresi ve kullanıcı adı ile giriş arayüzüne ulaşabileceğiniz modem bilgileri yazının devamındadır. Eğer hiç şifre ve kullanıcı adı bilgilerini değiştirmediyseniz rahatlıkla modem arayüzüne bu bilgileri kullanarak giriş yapabileceksiniz.

Netmaster uydunet modemi giriş arayüzü için kullanılan ip adresi ve kullanıcı adı ile şifre bilgisi aşağıda yer almaktadır.

Modem giriş arayüzü : http://192.168.100.1/

Kullanıcı Adı :admin

Şifre : password

15 Yorum Yapıldı

 1. Arkadaşlar merhaba.
  modemin şifresini hiç değiştirmedim değiştirmeyi nasıl yapacağım nerden başlayacağım söyle misiniz lütfen acill

 2. nabee kanka nasılsın lütfen şimdi bana bir link ver link şunula alakalı olsun nolu linkin adresinin virüs koruyucusunun linki olsun virüs koruma ve tarama programının

 3. evimdeki masaüstü bilgisayardan laptoptanda baglanmak istyrm fakat şifreyi bilmiorm onu nasıl ögreneblrm modemn altındaki sayıları yazdm fakat olmuyo yardmcı olurmsnz

 4. Değerli Kullanıcılarımız,

  Öncelikle paylaşım için teşekkür ederiz. Ancak, bu bilgiler modemden modeme değişkenlik göstermektedir. (Ör: CBW 560 model modemimizin kullanıcı adı şifresi farklıdır, CBW 383Z4 model modemimiz dışındaki hiçbir modelde cihaz bridge modda değilken 192.168.100.1 ile ara yüze girilememektedir.)

  Konuyla ilgili güncel bilgileri netmaster.com.tr/sss alanından ya da Yükleme Merkezi’nden indireceğiniz kullanım kılavuzlarından edinebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here