Noter İmza Örneği, Beyannamesi Ücreti Nekadar ?

5
152

noterNoter imza örneği beyannamesi ücreti nekadar, noter imza sirküsü kaç tl 2014-2015

Bazı durumlarda gerekli olan bir belgedir noterden imza örneği isterler, benimde başıma böyle bir durum geldi, ancak ücretli olduğu konusunda bilgim yoktu, birazda pahalı geldi açıkcası 2 dakikalık bir iş için birsürü TL verdim : ))

Noterden imza örneği almak isteyenler  ;

En yakın bir notere gidip, imza örneği almak isterler ve ödeyecekleri ücret 2014 mayıs ayında : 36 TL dir. İş 1 dakikada bitiyor ancak bu 36 TL neye göre alınıyor derseniz bende onu çözemedim, birkaç yere imza atıyorsunuz ve ardından işleminiz hazırlanmış oluyor akabinde 36 TL hesap çıkıyor.

Noterden imza örneği için en yakın noterden alabilirsiniz. İşlem yaptırmak için herhangi bir belge vs. istenmiyor nüfus cüzdanı yeterli oluyor.

Noter imza örneği : 36 TL

 

5 Yorum Yapıldı

  1. Arkadaş işsiziz zaten maddi sıkıntı var birde 85 tl ücret isteniyor kefilde isterse şirket ki istedi 160 tl yapıyor napalım çalışmayalımmı bu ne saçmalıktır duyan gören yokmu ya bi çözüm sağlasa

    • Evet her ödenen kuruşlar haram zehir zıkkım olsun, her taraftan halkın sömürülmesini artık kaldıramıyorum. Bir iş yapmak istiyorsunuz, belediye ruhsat adı altında milleti s., noter ayrıca s., ticaret odası, esnaflar odası, ithalatçılar birliği, gümrük müdürlüğü, vs. vs. .vs. nedir kardeşim bu soygun? Nedir bu milletin çektiği dert? Ne olacak sonumuz? Nereye gidiyor bu millet?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here