Öğrenciler İçin Faydalı Telefon Uygulamaları

0
434
Dersleriniz İçin Faydalı Telefon Uygulamaları

Yardımcı uygulamalarını kullanmayı tercih ederseniz bilgi çok daha kolay ve anlaşılması kolay bir hal alacaktır. Artık yanınızda bir sürü ders kitabı bulundurmanıza gerek yok ve geceleri de yattığınız yerden akıllı telefonlarınız ile ders çalışabilirsiniz. Yapmanız gereken bu programları telefonunuza indirmek ve her şey kolay ve erişilebilir bir biçimde kafanıza sığacak. Ancak internette o kadar çok program ve işe yaramayan bilgiler var ki ihtiyacın olan bilgiye erişmemizi imkansız hale getiriyor.

Bilgi denizinde boğulmanızı önlemek için kisaozet.net olarak sadece öğrenciler için en iyi bazı programları derlemeye çalıştık.

PhotoMath

PhotoMath

PhotoMath, bir akıllı telefon kamerasını kullanan bir hesap makinesidir – sadece kamerayı matematiksel bir görevle işaretleyin ve PhotoMath, soruna adım adım bir çözümle hemen bir cevap verecektir. Çok kullanışlı bir uygulamadır.

Platform: Android | iOS

MalMath

MalMath

Malmath programı adım adım açıklama ve grafik gösterimi ile matematik problemlerini çözmek için tasarlanmış bir program. Çeşitli kategorilerde ve karmaşıklık seviyelerinde rastgele matematik problemleri üretir. Özerk olarak çalışır. Çözümleri ve programları kaydedebilir veya paylaşabilirsiniz.

Platform: Android

Duolingo

Duolingo

İngilizce öğrenmek için en iyi, tamamen ücretsiz uygulamalardan biri. Eğitim görünmez ve ilgi çekici bir oyun formunda gerçekleşir. Yanlış cevaplar söz konusu olduğunda, hayat kaybedilir ve eğer küçük derslerde ustalaşır iseniz yeni seviyelere doğru ilerlersiniz. Kupaları alarak eğlenceli bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Platform: Android | iOS

English Grammar TestEnglish Grammar Test

İngilizce bilgisini test etmek için ideal bir program. Dil bilgisi konusunda detaylı bilgiler ve testler mevcuttur. Böylece, bir testi geçtikten sonra, genel testlerde bilginizi tüm konularla alakalı testlerle ölçebilirsiniz.

Platform: Android

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here