Pampiş ne demek ? Pampiş hilal cebeci

10
475

Soru : Hilal cebeci nin twitter hesabında sürekli olarak söylediği kelimelerde bir tanesi pampiş peki ya pampiş ne demek ben bunu çok merak ediyorum, herkes pampiş hakkında düşüncelerini yazarsa sevinirim.

Pampiş bana göre böyle biraz ,biraz daha, ve daha fazla olan sevgi : )) sizce pampiş nedir ?

 

Bu soru 6 temmuz 2011 tarihinde neslihan tarafından yazıldı.

Önceki MakaleBaşkent üniversitesi ücretleri
Sonraki MakaleSeviye Tespit Sınavı Sonuçları açıklandı öğren 2011

10 Yorum Yapıldı

  1. Katılıyorum pampiş çok önemli tabi ama g.t de çok önemlidir. Bakın bir hikaye anlatayım.

    Vücuun bütün organları bir araya gelmiş müdür seçmek istemişler. Kalp demiş ki “ben olmasam kan pompalanamaz o yüzden müdür ben olacağım”, beyin demiş ki “ben komut vermeden hiç biriniz bir şey yapamazsınız ben müdür olacağım”, mide demiş ki ben yiyecekleri öğütmesem siz çalışaacak enerji bulamazsınız ben müdür olacağım”, oradan alçak sesle bizim g.t konuşmuş “arkadaşlar ben müdür olmak istiryorum…” Bunun üstüne hepsi gülmüşler. G.t sinirlenmiş 1 hafta hiç s.çmamış. İçerisi perişan olmuş. Organlar sonunda g.t’ü müdür yapmış. Yani müdürler g.ttür.
    Yok yok pardon öyle değil yani g.t önemlidir demek istiyorum.

    Diyeceğim o ki pampişler g.ttür. Bununla da gurur duymalılar!!!

    (Buraya kadar okuyup anlamayanlar google’da hiciv ve az biraz ingilizce bilenler sarcasm kelimelerinin anlamlarını araştırsınlar)

  2. bence pampiş kanka demek yada ona benzer bişi demek degildir kanka kankadir abuk sabuk uydurmalardır arkadasin dedigi gibi pampiş acik ve net bi sekilde popo demektir meksika argosunda bunun en kaba seklini yani g.t gibi bir hakaret icin kulklanilan kelimedir.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz