Pelin Öztekin Nasıl Zayıfladı? Eski ve Yeni Hali Fotoğrafları

1
667

3- pelin öztekin (7)Pelin öztekin nasıl zayıfladı, hangi diyeti uyguladı ? Pelin öztekin nasıl kilo verdi, televizyonların sempatik yüzlerinden birisi olan ve pekçok kişi tarafından sevilerek izlenen pelin öztekin, diyete girdi ve kilo verdi, ünlü oyuncu peki bu kiloları nasıl verdi ? Pelin öztekin i hepimiz BKM den çok güzel hareketler bunlar dan tanıyoruz, kendisiyle barışık olan öztekin, kilo vermek istedi ve verdi, hatta bayağı fazla verdi çünkü ben bile tanıyamadım. İşte yeni ve eski hali ile pelin öztekin.

Pelin Öztekin
‘in fotoğraflarını eski ve yeni halini aşağıdaki galeriden takip edebilirsiniz, ben kendisinin fotoğraflarını görünce inanamadım başka fotoğraflara geçtim bu değil diyerekten, halbuki baktığım kişi pelin’miş sizde ilk başta inanamayacaksınız çünkü kız azim etmiş maşallah, dile kolay 153 kilodan ilk önce 6 ayda kelepçe takılarak 100 e inmiş, ardından 25 kilo daha vermiş, ve şuan 75 kilo civarında. Amacının 70 kiloya inmek olduğunu söylüyor.

İşte Eski ve Yeni Pelin aşağıdaki galeride..

Önceki MakaleGeçmiş Yıllarda Asgari Ücret Ne Kadardı ?
Sonraki MakaleAnkara’da Asfalt Parasi Kalkacak Mı? Melih Gökçek açıkladı

1 Yorum

  1. Bu bir mucize pelincim çok guzel olmuşsun zar n çok tatliydin maşallah nazar deymesin bende senin gibi Zayıflamak istiyorum tebrik ederim azmin sonucu iste bu. Herkese ornek olsun insallah

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz