Pes 2018 Çok Kasıyor Kasma Sorunu Çözümü

0
433
PES 2018 KASMA SORUNU ÇÖZÜMÜ

Arkadaşlar merhabalar pes 2018 oyununu bilgisayarıma yükledim ancak ciddi şekilde oyun kasıyor bunun çözümü ne olabilir kasmadan akıcı bir şekilde oyunu oynamak istiyorum bu şekilde kasarak hiç zevkli olmuyor çözüm ile ilgili önerilerinizi almak isterim. Teşekkürler.

Pes 2018 Çok Kasıyor Kasma Sorunu Çözümü
pes 2018 sistem gereksinimleri minimum ve önerilen

PES 2018 KASMA SORUNU ÇÖZÜMÜ

Pes 2018 oyununda yaşanan kasma sorununun çözümüne baktığımızda öncelikle arkadaşlar sisteminiz sistem gereksinimlerini karşılıyor mu? pes 2018 sistem gereksinimleri bu başlıkta sistem gereksinimlerini görebilirsiniz.

Öncelikle sistem gereksinimleriniz uygunsa ve minimum gereksinimleri karşılıyorsa bilgisayarınızda oyunu açabilmeniz ve grafik özelliklerini düşürerek akıcı şekilde oynayabiliyor olmanız gerekmektedir.

Eğer bunları yapamıyorsanız aşağıdaki çözüm yollarını deneyin;

İŞE YARAYAN ÇÖZÜM YOLU :Aşağıdaki dsound.dll dosyasını indirerek oyunun kurulu olduğu klasöre atınız. Sorununuz büyük olasılıkla çözülmüş olacaktır. Eğer halen sorun devam ederse aşağıdaki yöntemlere geçiniz.

dsound.dll İndir

-Eğer oyunu internet üzerinden yüklediyseniz farklı bir kırek deneyin,

-Vram arttırmayı deneyin bunun için bilgisayar, özellikler, sistem özellikleri, gelişmiş, performans, sanal bellek, ayarlarından bu miktarı yükseltin.

 

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here