PES 2018 Pozisyon Tekrarı Takılıp Kalıyor Geçmiyor

0
6882
pes 2018 sistem gereksinimleri nelerdir

PES 2018 Pozisyon Tekrarı Takılıp Kalıyor Geçmiyor, PES 2018 oyunu son yılların en çok oynanan futbol oyunlarından birisidir. Oyun içinde yaşanan aksaklıklar oyunseverlerin canını sıkan en temel noktalardan birisidir. Oyun içinde yaşadığımız sorunlar oyunu oynayabilmemizi ciddi şekilde etkilemekte ve oyun zevkimizi düşürmektedir. Oyunun takılıp kalması veya kasması bunlardan birisidir. Biz de bu yazıda oyun içinde pozisyon tekrarı bölümünde takılıp kalma durumunu ele alıp bu sorunun ortadan kaldırılabilmesi için bildiklerimizi aktaracağız.

PES 2018 Pozisyon Tekrarı Takılıp Kalıyor Geçmiyor
PES 2018 Pozisyon Tekrarı Takılıp Kalıyor Geçmiyor

Oyun içinde yaşanan pozisyon sırasında takılıp kalması ve pozisyonu geçmemesi durumu en çok karşımıza çıkan durumlardan birisidir.

Pes 2018 pozisyon tekrarı bölümünde takılıp kalma durumunu ele almak gerekirse bu sorun nereden kaynaklanmaktadır? Önce buna bir göz atalım.

  • Bu sorun sonradan yüklediğiniz yamalarla alakalı olabilir, bu sorunu yaşayan oyunseverler yüklemiş oldukları yamaları kaldırıp deneyebilirler,
  • Oyun ayarlarında “Resmi müsabaka ayarları” diye bir seçenek var bunu hayır yapıp deneyin muhtemelen sorununuz çözülecek.

Eğer halen sorununuz devam ederse ve oyun içinde sıkıntılar yaşarsanız o zaman aşağıdaki yorum bölümünden bu konuyu detaylı şekilde bize yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız. Oyun içinde yaşamış olduğunuz sorunları detaylı olarak açıklayıcı bir dille anlatmalısınız ki çözüm bulabilelim.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here