PES 2018 Süper Lig Yaması İndir

0
749
pes 2018 süper lig yaması

PES 2018 Süper Lig yaması indir, Pes 2018 Spor Toto Süper Lig Yaması yükle.

Son yılların en çok sevilen bilgisayar oyunlarından birisi olan PES serisi son versiyonu 2018 dir. Bu oyunu daha zevkli hale getirmek için Spor Toto Süper Lig yaması yükleyerek daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. PES 2018 oyunu ile güncel süper lig yamasını buluşturduğunuzda tadına doyamayacağınız bir futbol oyunu karşınıza çıkacaktır.

PES 2018 oyunu geçtiğimiz yılın eylül ayında piyasaya sürüldü. Pes 2018 süper lig yaması ile bu oyunu daha da eğlenceli hale getirmek için yazıyı okumaya devam edin.

PES 2018 Süper Lig yaması

Oyunu daha gerçekçi şekilde oynamak ve ligimizden Türk futbolcularla daha gerçekçi bir oyuna çevirmek için yazının devamında yer alan indirme linkleri üzerinden bu oyunun Spor Toto Süper Lig yamasını indirerek oyuna dahil edebilirsiniz.

drive.google.com/file/d/0Bwjr-gMs27KeQ3BBbHM0TmQwSnM/view

Yukarıdaki dosyayı öncelikle indirmelisiniz ardından aşağıda yer alan kurulum kılavuzunu detaylı şekilde inceleyin.

KURULUM KLAVUZU

  • Bu Bilgisayar/ Belgeler/ Konami/ Pro Evolotion Soccer 2018 / Save /
  • Yukarıdaki dizini açın ve buradaki Save klasörünün içine indirdiğiniz “Belgelerim” klasörü içindeki aynı yerdeki dosyaları kopyalayın.
  • Rar’ın içinden çıkan download klasöründe yer alan “OEP18PrintScreen.cpk” dosyasını da aynı şekilde bilgisayarınızdaki aynı kurulumun olduğu yere atın ve şimdi oyuna girebilirsiniz.
  • Artık oyununuz hazır ve Süper lig yaması ile eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Yorumlarınız bizim için önemli teşekkür etmeyi unutmayın.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here