Sgk Sistemi Çöktü Mü ? Neden Çalışmıyor ?

0
160

sosyal-guvenlik-kurumu-sgk-150x150Sgk sistemi ülkemizde henüz yeni yeni emekleme aşamasında olan bir sistem bana göre bu kanıya nereden vardın diye soracak olursanız, bunun nedeni ise dün gece gözümde çıkan arpacık ı göz doktoruna gitmek için yola çıktım her neyse, okuduğum üniversiteyi ve şehri bir kenara bırakıp atladım otobüse 8 saat süren yolculuktan sonra memleketime geldim, ardından hemen göz doktorunu aradım ve randevu aldım, her neyse herşey normaldi artık muayene zamanı geldi, gittim girdim doktor hanımın odasına.

Her neyse muayene olduk falan filan sgk nın siteminin çöktüğü için reçeteyi elle yazmak zorunda olduğunu söyledi doktor, daha önceden pek fazla hastahane işi ile ilgilenmediğimden reçeteye yazılması benim için bir sakıncası yoktur her neyse reçetemi aldım çıktım. En yakın bir eczaneye gittim ancak tüm çabalara rağmen sgk nın sitemine girilmediğini TÜrkiye geneli bir sorun olduğu söylendi.

Benim durumum acil değildi hadi ama acil durumda olan hastalar ne yapsın ? BU nasıl bir iş anlamadım. Sgk nın sitemi çöktüğü için ilaçları alamadık.
Aradan bir saat geçti farklı bir eczaneden alabildik.

Sgk nın sistem hataları sık sık oluyormu birisi bilgi verirse sevinirim.

Önceki MakaleŞans Topu Çekilişi Sonuçları 19 Aralık 2012
Sonraki MakaleAdalet Bakanlığı 1700 Katip 200 Mübaşir Alımı İlanı Başvuru Şartları 2012

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz