Sıfır Faizle 5 yıl vadeli ağaoğlu ev kampanyası detaylı bilgi

0
84

İnşaat sektörünün önemli isimlerinden Ali Ağaoğlu‘nun 5 yıl vadeli sıfır faizle ev kredisi kampanyası detayları burada..

Ağaoğlu İnşaat tüm projelerinde geçerli olacak 5 yıl vade sıfır faiz kampanyasını başlattı. İnşaat sektörünün liderlerinden Ağaoğlu İnşaat bir yandan yeni projelerini satışa sunmaya hazırlanırken diğer yandan yeni kampanyası ile herkesi ev sahibi yapıyor.

İnşaat sektörünün en ünlü ismi Ali Ağaoğlu’nun yeni reklam filmleri dönmeye başladı. Ağaoğlu’nun yeni projesi merakla bekleniyor.
İnşaat sektöründeki milyar dolarlık yatırımları, arabaları ve özel hayatı ile gündemden düşmeyen Ali Ağaoğlu yeni bir proje ile yeniden gündeme gelmeye hazırlanıyor.
Ağaoğlu’nun yeni projesi için son 2 gündür televizyonlarda dönen reklamlarla kamuoyunda merak uyandırılmaya çalışılıyor. Ali Ağaoğlu’nun oynadığı reklamlar “Pek Yakında” yazısı ile sona eriyor.
“Oturduğunuz yerden para kazandıracağız” sloganı ile başlayan kampanyanın önümüzdeki gülerde açıklanması bekleniyor.
Reklamların Ağaoğlu’nun Avcılar, Merter ve Zeytinburnu’ndaki arsalarından birinde başlayacak olan konut projesinden birisinin tanıtımı olabileceği tahmin ediliyor.

Önceki MakaleDüğün hediyesi ne gider ne alınır tavsiyeler
Sonraki MakaleKyk da misafir olarak kalmak

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz