sivas çağrı merkezi personel alımı ilanı başvuru ve detaylar

0
79

Sivas Çağrı Merkezi 700 Personel Alımı ilanı 2012 ; Ulaştırma ve Denizcilikve , Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Habib Soluk, Divriği de yaptığı incelemeler sonunda, Divriği Tren Garı’nı inceleyen Soluk, şehir içi yol çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı. Soluk, Divriği Kaymakamlığı’nda yaptığı açıklamada, Geminbeli, Zara, Divriği ve bazı yerlerde yürütülen çalışmaları yerinde görmek amacıyla şantiyeleri dolaştıklarını söyledi.

-Sivas’a çağrı merkezi kurulması-

Sivas’a çağrı merkezi kurulması konusunda geçtiğimiz günlerde bazı çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Soluk, çağrı merkezleriyle bir anlaşma yapıldığını söyledi.

İlk etapta 350-400 kişinin, orta vade ise 700 kişinin çalışabileceği bir çağrı merkezi kurulması konusunda uzun zamandır çalışma yürüttüklerini anlatan Soluk, Sivas Valisi Ali Kolat ile çağrı merkezinin hizmet vereceği yer konusunda inceleme yaptıklarını kaydetti.

Sivas Çağrı Merkezi Personel Alımı

Bu merkezin bu yıl açılmasını arzu ettiklerini belirten Soluk, “İnşallah bunun dışında Sivas’ta bir çağrı merkezi daha kurulacak. Bin kişiye, bin 500 kişiye iş imkanının sağlanmasının da Sivas’a yapılacak iyi hizmetlerden biri olduğunu düşünüyoruz, ‘hayırlı olur’ diyoruz” diye konuştu.

Divriği Belediye Başkanı Hakan Gök ise içme suyu konusundaki desteklerinden dolayı müsteşar Soluk’a teşekkür ederek, “Şu an Kalkınma Bakanlığı ek yatırım programına alındı. DSİ ihale yapacak ve 100 yıllık sorunumuz da Başbakan’ın talimatıyla başlayan sürecin sonunda sanırım çözülmüş olacak” dedi.

Soluk’a incelemeleri sırasında, Divriği Kaymakamlığı görevini vekaleten yürüten Kangal Kaymakamı Halit Benek ve Devlet Demiryolları 4. Bölge Müdürü Hacı Ahmet Şener eşlik etti.

Önceki Makalekrematoryum nedir ? krematoryumda ölülerin yakılma işlemi nasıl olur ?
Sonraki MakaleAtatürk’ün otopsi yapılırken fotoğrafları

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz