3 Adam Telefon Numarası, Mesaj Gönder Twitter Adresi

4
126
3adam
3 adam mesaj gönderme adresi

3 Adam Telefon Numarası, Mesaj Gönder Twitter Adresi tv8.

Tv8 ekranlarında son dönemin en iyi talk showlarından birisi olan 3Adam programı, yapımcılığını Acun Medya nın üstlendiği son dönemin en iyi show programlarından birisidir.

Programı Oğuzhan koç, eser yenenler ve ibrahim büyükak birlikte sunmaktadır, programın adı da 3 Adam olarak buradan gelmektedir. Star tv de her cumartesi gecesi saat 23:15 den itibaren canlı yayınla yayınlanmaktadır.

Bu başlık altından programın telefon numarasını ve twitter adresini sizlerle paylaşağız.

3 Adam İletişim bilgileri

Arkadaşlar, sunuculara veya program konuklarına sorularınızı twitter üzerinden iletebilirsiniz, 3 adam twitter adresi aşağıdadır.

twitter.com/3AdamTV

 

4 Yorum Yapıldı

  1. Selamın aleyküm abi ben bazı kelimeyi söyleyemiyorum abi bu konu hakkında yardım istiyorum polıs olmak istiyorum bu için olamıyorum abi allah rızası için bana yardım edin abi lütfen bende polıs olim abi çok bişi istemiyorum sadece yardım 05392228913 lütfen abi polıs olmak istiyorum ama bundan olamıyorum abi allah rızası için yardım edin

  2. Lütfen bize **en büyük küçük hayranlarınız lütfen bize yukarıdaki telefonla bağlanın eğer o meşgul ise ***ve oda meşgulse ***numarasından bağlanın lütfen sizi çok seviyoruz!!!!!!

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here