Tablet Gelmeyen Okullara Tablet Pc Nezaman Gelecek ?

11
92

Tablet Gelmeyen Okullara Tablet Pc Nezaman Gelecek ?Soru : Ben sultanbeyli battalgazi ilköğretim okulunda 5. sınıfa gidiyorum bizim okula tablet bilgisayar gelmedi nezaman tablet bilgisayar gelecek ?

Cevap: Dönem başında birçok okula yeni ders yılında tablet pc dağıtıldı ancak fark ettik ki bazı okullarda tablet pc halen yok, bu okulların hangileri olduğunu sizler buradan yazabilirsiniz. Eğer sizin okulunuzda da tablet pc yoksa BURAYA tıklayarak okulunuzun ismini yazabilirsiniz.

 

Tablet pc halen birçok okula gelmemiştir, bu okullara neden tablet gelmedi ? Nezaman tablet gelecek ? okullardaki tablet kullanımı ve dağıtımı başladı fakat neden birçok okula tablet bilgisayar gelmedi ?

 

Sizin okula tablet bilgisayar geldi mi ? Gelip gelmediğini bize yazmak için BURAYA tıklayınız.

 

 

11 Yorum Yapıldı

  1. bizden daha düşük puanlı okullara dağıtıldığı halde bize dağıtılmaması umut ve şevkimizi kırdı devletin derhal bu konuda yapılması gerekeni yapmasını arz ederim .

  2. Ben Çanakkale/Çan ibrahim bodur anadolu lisesinde okuyorum. tablet dağıtılacak okullar arasında okulumun ismi var ama sadece öğretmenlermizin tabletleri gelmiş 17 şubatta dağıtılması gerekirdi ama halen elimize tablet pc geçmedi Neden ?

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here