Tayland’ dan ne alınır? ne getirilir ?

0
116

tayland
Soru
: Merhabalar herkese ben Serdar 1 ay sonra Arkadaşla Tayland a geziye gideceğiz daha önceden bu ülkeye geziye gidenler varsa buradan yorumlarını almak istiyorum Taylan ın neyi meşhurdur ? Taylanddan ne getirilir ? Taylanddan ne alınır? Tayland hakkında bilmediklerimi yazar mısınız lütfen, boş boş gidip gelmek istemiyorum, alışveriş yapmak istiyorum, alınması gerekenleri almak istiyorum şimdiden teşekkür ederim.

Cevaplandı : Tayland bildiğim kadarıyla dünyanın sex merkezi diye anılıyor, özellikle erkeklerin yalnız başına tayland a gitmesi birçok aklı başında eş için izin verilmiyor. Tayland aynı zamanda çakma ürünler için çok ideal bir ülkedir.

Tik agaci oymaciligi cok iyi Tayland’da.Tablolar, duvar susleri, ev aksesuvarlari alabilirsin.Degerli taslar satiliyor. Buyuk kuyumcular var ve sertifikli urunler bulabiliyorsun. Mutlaka Tuk tuk’a bin. Keyifli ve ulasim icin kalabalik sokaklarda en uygun cozum bence. Deniz urunleri cok cesitli. Cok fazla Tropikal meyve var ve lezzetleri harika. Vatoz dersinden cok guzel cuzdanlar yapiyorlar. Mutlaka bak derim. Bes yil once gitmistim Elif Hatirlayabildiklerim simdilik bunlar. Aklima gelirse yazarim.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here