Turkcell Kamu Eko Pakete geçiş nasıl yapılır ?

0
177

Turkcell kamu paketine geçiş, turkcell kamu eko pakete geçiş nasıl yapılır, turkcell kamu paketleri,

 

Kamu Eko Paket
29 TL/600 dk

Konuşmanın ekonomik hali; Kamu Eko Paket

Kamu Eko Paket

Ne kadar öderim?

Ücret Tablosu Ücretler
Aylık Paket Ücreti 29 TL
Her yönü arama dakikası 600 dk
Paket aşım ücreti 30 kr/dk

Yönledirme servisi kullanımım paket dakikalarımdan düşer mi ?

Hayır yönlendirme servisini kullanmanız halinde paket dakikalarınız geçerli değildir. Yönlendirme servisi kendi bedeli üzerinden ücretlendirilmektedir.​
Nasıl kayıt olabilirim?

Hali hazırda Turkcell Bizbize Kamu Her Yöne Paketleri’nden birine sahipseniz KAMU EKO yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek Kamu Eko Paket’e başvurabilirsiniz. Başvurunuz ilk fatura kesim tarihinizde aktiflenecektir.

Bu paketten hali hazırda Turkcell Faturalı Hat sahibi olan, numarasını diğer operatörlerden Turkcell Faturalı Hat’ta taşıyan, yeni faturalı hat alan ya da Hazır Kart’tan Faturalı Hat’ta geçiş yapan tüm Kamu çalışanı bireysel müşterilerimiz yararlanabilir.Muhtarlar ve Belediye iştiraklerinde çalışan bireysel hat sahibi müşterilerimizde Kamu tarifelerinden faydalanabilmektedirler.

Bir kamu kuruluşunda aktif olarak çalıştığınıza dair resmi bir belge veya kurum kimlik kartı (emekli ise Emekli Sandığı kartı) ile birlikte Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvuruda bulunabilirsiniz. Özel Okul Öğretmenleri-Dershane Öğretmenleri ve ​Polis Akademesi’ne bağlı eğitim kurumlarında eğitim gören öğrenciler de faydalanabilmektedir. Mevcut Turkcell müşterisi olup tarife değişikliğiyle Kamu Tarifesi’ne geçmek istediğinizde de Kurum Kimliğinizin kopyasını vermeniz gerekir.
Kamu Eko Paket’den, hali hazırda Turkcell Faturalı Hat sahibi olan, numarasını diğer operatörlerden Turkcell Faturalı Hat’ta taşıyan, yeni faturalı hat alan ya da Hazır Kart’tan Faturalı Hat’ta geçiş yapan tüm Kamu çalışanı bireysel müşterilerimiz yararlanabilir.

Bu tarifeden hemen yararlanabilmeniz için bayilerimizdeki hat aktivasyonunun bu tarife ile yapılması gerekir. Tarife değişikliği talebinizi Turkcell İletişim Merkezleri’nden yapabilirsiniz.

Kamu çalışanı müşterilerimiz kendi üzerlerine kayıtlı en fazla 3 hat için Turkcell Kamu Paketleri’nden faydalanabilir.
Kalan dakikalarımı nasıl öğrenebilirim ?

KALAN PAKET yazıp 2222‘ye göndererek paket dakikalarınızı öğrenebilirsiniz.​
Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
444’lü ve 755’li numaralara yapılan aramalar, paket kapsamında değildir. 444’lü ve 755’li numaralara yapılan yurtiçi aramaları arama başına tüm vergiler dahil 40 kuruştur.
444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri aramaları müşteri temsilcisine bağlanılmadığı sürece ücretsiz olup, müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra arama başına tüm vergiler dâhil 40 kuruş olarak ücretlendirilir. Aramalar paket kapsamında değildir.Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.
Hattınızı yurtdışında kullanırken 444’lü numaralara veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne yaptığınız aramalar yukarıda belirtilen ücretler üzerinden değil, kullanmakta olduğunuz yurtdışı tarifesinden ücretlendirilir.
444’lü numaralar, 118’li numaralar, Turkcell alan kodundan sonra ilk 3 hanesi 755, 757 ve 758 ile başlayan numaralar, Turkcell Müşteri Hizmetleri, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

Önceki MakaleMesir macunu nasıl yapılır ? Mesir Macunu Faydaları ?
Sonraki MakaleBülent Ersoy Hayat Hikayesi, Biyografisi

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz