Turkcell kredi / kontör transfer nasıl yapılır

0
79

Turkcell kredi / kontör transfer nasıl yapılırTurkcell kredi / tl transfer nasıl yapılır ? Tl nizin bittiği durumlarda bunu kullanarak yakınlarınızdan kredi isteyebilirsiniz.

KrediTransfer servisiyle tüm bireysel Turkcell aboneleri Hazırkart’lılara kolayca kredi transfer edebilir.
Tek seferde en az 1 TL, en fazla 15 TL kredi transfer edilebilirsiniz.

Faturalı hat kullanan aboneler ayda en fazla 100 TL transfer edebilir.
Faturasız hat kullanan abonelerin limitleri kredi yüklemelerine bağlı olarak değişecektir. Yüklenilen kredi miktarlarına göre tablodaki karşılıkları kadar KrediTransfer hakkı kazanıp, ayda en fazla 100 TL transfer edebilecekler.

Faturasız hat kullanan aboneler, Turkcell abonelik yaşı 0-30 gün arasında ise ayda en fazla 10 TL, 31-90 gün içerisinde ise ayda en fazla 20 TL transfer edebilecekler.
Faturalı hat kullanan aboneler, Turkcell abonelik yaşı 0-45 gün arasında ise ayda en fazla 10 TL, 46-90 gün içerisinde ise ayda en fazla 20 TL transfer edebilecekler.
Abonelerin Turkcell abonelik yaşı 90 gün ile 5 ay içerisinde ise ayda en fazla 50 TL transfer edilebilir.

Nasıl Kullanabilirim?

KrediTransfer etmek için kredi göndermek istediğiniz telefon numarasını yazın, bir boşluk bırakarak transfer etmek istediğiniz kredi miktarını ekleyip 8888‘e kısa mesaj gönderin. 2064‘ten gelen onay mesajını EVET yazarak yanıtlayın. Bu aşamada kredi transfer işleminiz gerçekleşecektir.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here