Turkcell Vınn 4 Gb internet Paketi Aylık Ücreti Detaylar

0
183

Turkcell Vınn 4 gb internet paketi aylık nekadar, turkcell vınn 4 gb ücreti, turkcell vınn 4gb paketi aylık ücret kaç lira, turkcell vınn paketleri, turkcell vınn paketleri

Turkcell in kaliteli altyapısı ile internete artık heran heryerden bağlanarak online kalabilirsiniz, Turkcell in aylık 4 gb internet paketi ile laptopunuzla online işlemlerinizi yapabilir ve sosyal medyadan heran haberleri alabilirsiniz.

İşte Turkcell 4 gb internet paketi ücretleri..

Turkcell 4 gb vınn internet paketi aylık ücreti 39 TL

Faturalı 3G 4GB internet paketiyle, Turkcell 3G kapsama alanının olduğu her yerde internete 3G hızıyla daha uygun fiyatlarla bağlanabilirsiniz.

 

Vergiler

Tüm vergiler dahildir.
*34 TL tutarındaki “Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi” sadece 1 defa 12 eşit taksitte (2,83 TL/ay) ilk aydan itibaren faturaya yansır. TGM Ruhsat (yıllık 13,20 TL) vergisi (sadece abone olunan ilk yıl ve 12 eşit taksitte alınır) ve TGM Kullanım (aylık 1,1 TL) vergileri de her ay faturaya uygulanır.
** Paket aşım ücreti tüm paketlerde 5 kr/MB’dır
Faturalı 3G internet hattınız ile hem 3G hızında internete bağlanabilir hem de SMS gönderebilirsiniz.

Faturalı 3G internet paketiniz her ayın aynı günü yenilenir. Örneğin ilk aboneliğinizi 5 Ağustos’ta yaptıysanız, sonraki yenilemeleriniz 5 Eylül, 5 Ekim şeklinde devam eder.

Önceki MakaleKendisi park Eden Yeni Ford Focus Video ve Fiyatları
Sonraki MakaleŞans Topu Sonuçları Kazanan Şanslı Rakamlar Öğren 10 Ağustos 2011

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz