Yaza ince ve formda girmek için diyet 2013-2014

0
108

Yaza ince ve formda girmek için diyet 2013-2014SABAH:1 büyük yeşil elma, iri iri rendelenecek. Üzerine yarım tatlı kaşığı tarçın serpilip rende elmalara yedirilecek. Aynısından bir elma daha yapıp iş yerine götürün. Çünkü 1.5 saat sonra bir yeşil elmayı daha tarçınlı olarak yiyeceksiniz. ÖĞLE:  Çok ince ince rendelenmiş 2 adet orta boy taze kabak.

  • 1 tatlı kaşığı, zencefil ile hafifçe ovulacak veya karıştırılacak
  • 1 kivi de yine tarçınlı olarak tüketilecek.

2 SAAT SONRA:

  • İnce ince kıyılmış 6-7 adet maydanoz üzerine 2 çay kaşığı kadar taze limon suyu ile dökülecek. Bir küçük kereviz rendelenecek ve sadece 1 çorba kaşığı light yoğurtla karıştırılacak. Üzerine bu karışımı biraz acı yapacak kadar zencefil serpilecek. Eğer tadından f rahatsız olmazsanız kimyon, katmanız iyi olur.

AKŞAM:

  • Yine öğlen olduğugibi 2 adet orta boy rendelenmiş, biraz limon ve zencefille karıştırılmış kabak.

1 SAAT SONRA:

  • Tarçınlı ,elma rendesi yenilecek.

Not: Gün boyunca yediğiniz çiğ sebze ve meyveler oda sıcaklığında olsun. Çiğ detoksu yaparken gün boyunca hazmettirici ve toksin atıcı karışımdan için. Eğer bu karışımı içemiyorsanız zencefil, rezene karışım çaymdan gün boyunca 5-6 fincan, ayrıca 1.5-2 litre kadar da sıcak su içmenizde çok yarar var. Çayları şekersiz için. Çünkü sıcak su ve bitki çayları sindirim sistemini ısıtmak ve toksin atmak için önemlidir.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here