Ziraat Bankası Sınavı Mülakat İçin Baraj Puanı Kaç ?

4
286

ziraatZiraat bankası banko asistanlığı sınavı mülakat için baraj puanı kaç, iller arası baraj puanı değişiyor mu, ziraat bankası banko asistanlığı sınavı,
Soru : Ziraat bankası sınavına girmiştim arkadaşlar sınav sonuçları açıklandı sonuca baktığımda ziraat bankası sınavından mülakata girmeye hak kazanamadığıma dair bir ibare yer alıyor. Bu neden 65 aldım baraj 60 değil miydi ?

Cevap : Ziraat bankası sanırım baraj puanını illere göre belirlemiş arkadaşlar o açıdan illerarası fark ediyor baraj puanı.

Mülakata girebilmeniz için Banko Asistanlığı için aşağıda yer alan barajları geçmeniz gerekiyor.

ziraat bankasi baraj puani

Önceki Makaleİlköğretimde Sınıfta Kalma Varmı? Kaç Zayıf Olursa Sınıfta Kalınır ?
Sonraki MakaleZiraat Bankası Banko Asistanı Mülakat Soruları Cevapları 2012-2013

4 Yorum Yapıldı

  1. sınava başvuru yaparken baraj 60 tı ,sınav bitti puanlar uçtu bu nasıl bişeydir anlamak zor arkadaşlar …sesimize kulak verirler inşallah …

  2. Benim anladığım sınav kaydımı yaparken barajın 60 olduğunu söylüyordu ama sınav bittiminden sonra barajın 70 ve üstü olduğunu gördüm çok şaşkınım açıkçası onca insan sınava girdi ben ne zorluluklar la sınava girdiğimi bilirim ama hiç şaşırmadım burası türkiye başarı önmeli değil eğer gerçektende dayın varsa bir yerlerde iş bulursun her daim bir haksızlık var bu ülkede bu ülke böyle olduğu sürece hiçbir adım atamaz ben 71 aldım ve barajın 72 olduğunu söylüyorlar eğer burada hakkımı ,sınavda döktüğüm alın terimin karşılığını vermiyorsa artık bu ülkeden hiçbirşey beklemiyorum.

  3. yemin ederim sınavı iyi yaptığımı biliyorum.beklediğim sonuç bu değil inanmiyorum hakkım bu olamaz
    bu puanı bana verirken vicdanları buna nasıl el verdi hala anlamış değilim.yoksa torpilim yok diye mi bu puanı bana uygun gördüler allaha havale olsunlar diyorum başka bişe demiyorum.

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz