Babalar Günü Farklı Anlamlı Sözleri, Kutlama Mesajları, Sms Yazıları

2
137

babalargunuhediyesiBabalar Günü Anlamlı Sözleri, Kutlama Mesajları, Sms Yazıları, Farklı sms mesajı, babalar günü kutlama yazıları,

Babalar günü için birbirinden güzel farklı ve anlamlı sms mesajları kutlama yazıları ve anlamlı sözleri bu başlık altından bulabilirsiniz, 2014 yılında babalar günü 15 haziran tarihinde kutlanması bekleniyor.

Babalar günü çok değerli babalarımız için son derece önemli ve anlamlı bir gündür, anneler günü kutlama mesajları linkine tıklayarak çok değerli annelerimiz için birbirinden güzel kutlama mesajlarını bulabilirsiniz.

Babalar günü ile ilgili olarak farklı ve anlamlı sözleri, kutlama mesajlarını hemen alt kısımdan ulaşabilirsiniz.

Babalar Günü Farklı Kutlama Mesajları

-Gurbet uzak olsada sevgin o kadar yakın ki bilmelisin. Ellerinden öper. Babalar gününü kutlarım.

-Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, babalar günün kutlu olsun..!

-Dun Sana Kızdıklarımı Bugun Ben Yapıyorum Baba Cunku Aslında Senın Kucuk Bır Kopyanım Umarım Senın Kadar Sevgı Dolu Olurum.

-Gelıncıklerın En Sadesıne Papatyaların En Guzel Kokanına Gullerın En Guler Yuzlusune Babaların En Sevgılısıne Babalar Gununuzu Bır Kez Daha Kutluyorum.

-Dunyadakı Cıceklerın En Guzelı Guldur Gullerın En Guzelı Ise Sen Gunun Kutlu Olsun Babacıgım.

-Tatlı Babacıgıma Sabah Yagan Cıg Kadar Saf Aksam Gun Batımında Ise Ruzgar Kadar Cılgın,Okyanusun Derınlıklerındekı Incı Kadar Guzelsın.Babalar Gununu Kutluyorum.

-Mesafeler Ne Kadar Uzun Olursa Olsun Sevgısını Her Zaman Uzerımde Hıssettıgım Dun De Bugun De Yarın Da Hep Yuregım Kadar Yakınımda Olan Babacıgım Senı Cok Sevıyorum​

Önceki MakaleAnneler Günü Kutlama Mesajları Resimli, Kutlama Sözleri
Sonraki MakaleBabalar Günü Yazılı Resimli Sözler, Kutlama Kartları

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz