Hakkımızda

2010-2017 Kisaozet.net Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, “info@kisaozet.net” adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç bir hafta (7 gün) Gün içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Kisaozet.net Olarak ;

26 eylül 2010 tarihinde ilk kez yayın yapmaya başlayan Kisaozet tamamıyla özgün bir blog olup, sürekli özgün içerik üreterek yayın hayatına devam etmektedir. Amacımız; Türk İnternet kullanıcılarına tamamıyla özgün, farklı ve güncel içerik üreterek katkı sağlamaktır.

İlk olarak 2010 yılında kisaozet.net olarak yayın yapmaya başladık, ardından alan adımızı ürettiğimiz içerikle daha ilgili olduğunu düşündüğümüz kisaozet.net olarak değiştirdik. Sürekli olarak güncellenen, ödevler, araştırma konuları ile sizleri bilgilendirmeye Türk internetine katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Dikkat: kisaozet.net barındırdığı bilgi, belge ve görsellerin doğruluğunu ve güncelliğini hiç bir şekilde garanti etmez. Sitedeki tüm bilgi, belge ve görseller genel kültür amaçlıdır, hiç bir şekilde Tıp, Hukuk ya da benzeri uzmanlık alanları için kullanılmamalıdır. Bu durumlarda lütfen uzman kişilere başvurunuz.