Beypazarı Belediyesi Cenaze Levazımatçısı Alım İlanı

0
185

Beypazarı Belediyesi Cenaze Levazımatçısı Alım İlanı. Beypazarı belediyesi tarafından verilen ilanda 2 kişi Cenaze Levazımatçısı alınacağını duyurdu. Ankara’da yapılacak istihdam için detaylı bilgiler ve başvuru koşulları yazının devamında yayınlanmıştır.

Son Başvuru Tarihi  : 20 Mart 2017

Başvuru Yeri : İşkur İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresinden.

ilanEğitim Bilgileri : En az ilköğretm en fazla lise ve dengi okul mezunu olmak.

Kura Bilgileri : 31 mart 2017 tarihinde gün boyunca Beypazarı belediyesinde Kura Çekilişi yapılacaktır.

Çalışma Yeri : Beypazarı Belediye Başkanlığı – Ankara

ÇALIŞMA ŞARTLARI VE GENEL NOTLAR

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLAR M.E.B. ONAYLI CENAZE HİZMETLERİ KURS BİTİRME BELGESİNE SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR.

  • Talep şartlarına durumu uymayan adayların belge kontrolü yapılacak olup yanlış başvuruda bulunan adayların başvuruları kabul edilmeyecek ve noter kurasına dahil edilmeyecektir.
  • Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayınlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden ve İşkur İl/Şube Müdürlüklerimizden başvuru yapabilirler.
  • Kamu kurum ve kuruluşların sürekli (daimi), geçici taleplerine yapılan başvurularda, kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde Kayıtlı Adresleri dikkate alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
  • Kuraya tabi taleplerde kuranın hangi gün, saat ve adreste çekileceği belirtilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgelemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
  • Merkezi sınav uygulanmayacak (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuruların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
  • Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

NOTER KURA TARİHİ: 31/03/2017 SAAT: Gün Boyunca 09:00-18:00

BEYPAZARI BELEDİYESİNDE YAPILACAKTIR.

İsteyen Adaylar Kura çekimini izleyebilirler.

Önceki MakaleDivan-ı Hümayun Üyeleri ve Görevleri kısaca
Sonraki MakaleEt ve Süt Kurumu Kasap, Aşçı, Garson Personel Alım İlanı

Sizin Düşünceniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz